Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki szimpatikus,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki szimpatikus, és szerintem én is az vagyok neki. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet a következő...

Sosem volt kapcsolatom, de most talán először keltette fel valaki a figyelmem "első látásra"..

Még nem sokszor találkoztunk, de nekem ettől függetlenül nagyon szimpatikusnak tűnik. A harmadik találkozás után kb 20 perccel bejelölt facebookon, én pedig instagramon követtem be hogy felkeltsem a figyelmét. Ő is vissza követett, és az összes képem belikeolta. Hozzáteszem, hogy amikor találkoztunk csak köszöntünk egymásnak, és mosolyogtunk egymásra.

Instagramon én is belikeoltam pár képét, visszajelzés képpen. És ezt a közös "ismerősünknek" el is mesélte..

Ilyen helyzetben mit érdemes tenni?

Miért csinálta ezt?

16l



2020. jan. 26. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Élőben csak mosolyogtok, insán fb-n meg likeolgatás...stb..hát a kommunikáció nagyon eltűnik ebből a világból:/

Ha már neki nincs, akkor neked legyen eszed. Gyáva fiúként, mert "jó csaj " vagy a szemében csak gyáva kezdeményezni. Írj ra, vagy ha taliztok személyesen, kérdezd meg tőle, hogy lenne e kedve elmenni veled sütizni, kávézni,fagyizni, mekizni (bar én vacsizni vinném de idosebb vagyok) ha igent mond ismerjétek meg egymást bezsélgessetek és még 2-3 iylen tali is összejöttök. Nekem is volt h a csajok kezdeményeztek és igy jöttünk össze! ;)

2020. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt sajnáltam hogy élőben nem beszélgettünk többet!

Köszönöm a tanácsod, megfogadom és a következő találkozásnál igyekszem többet beszélgetni vele. :)

2020. jan. 26. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Huu hát én lehet kicsit fiatalabb vagyok az előző válaszolónál ,de én nem hivnám egyből randira a srácot

A mai világban inkább írnék rá ,beszélgetnék ott vele ,vagy személyesen valami kifogással szólítanám le

Kis női játszmázás ,nincs ebben semmi rossz

Simán elriaszthatja a srácot ha a nő ennyire határozott

21/L

2020. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3! Egyidősök vagyunk 22 leszek :D Nem kell játszmázni kérdező! Akkor kéne, ha nem derült volna ki, vagy még nem egyértelműsített benned, hogy te is bejössz neki és Ő is neked. Pont arról beszéltem, hogy a személyes kommunikáció hiánya egyre jobban eltűnik. Persze nyílván könnyebb ráírni, mint elmenni vele (de most akkor akarod avgy nem? ) Szerintem kedves kérdező nyugodtan hívd el sütizni, fagyizni stb bárhova két okból : Ha igent mondd 100% hogy bejössz te is neki onnan már csak idő kérdése és egy pár lesztek, láthatod az arcvonásait, jobban megismerheted és ami ennél is fontos, hogy vele vagy ő pedig veled. Ha nemet mondd (bár szerintem nem fog) akkor más pasit kell keresni. Nem nagyképűségből, de én iskola menője voltam drága sportmotorral jártam iskolába, menő ruháim voltak eléggé körülugráltak a csajok és ŐK is kezdeméyneztek barátnőmmel is így jöttem össze és osztalytarsam is :D Szóval :D Nem ilyednek mega pasik ettől, sőt örülnek neki. Hívd el nyugodtan ;)
2020. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a tanácsotokat :)
2020. jan. 27. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!