Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan derítsem ki hogy be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy be jövök-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mostanában nagyon jókat beszélgetünk és nevetünk. Ritkán vagyunk egy légtérben, de amikor egy helyen vagyunk gyakran össze nézünk, és szinte mindig a közelemben ül. Folyton megnevettetjük egymást és mások szerint nagyon látszik rajt hogy többet érez irántam mint barátság, bár én még ezt nem vettem észre. Én már egy ideje szerelmes vagyok belé,de nem tudom hogy vajon tényleg be jövök-e neki. Hogyan tudnám kideríteni?

2020. jan. 29. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk amikor beszélgettek probálod arra terelni atémát hogy tetszik e neli valaki,van e baratnője. A reakciókból látni fogod hogy tetszel e neki.
2020. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Ez már elég tényező, hogy elmennyetek radizni. Vesd fel majd az eggyik beszélgetésbe, hogy jólenne elmenni valahova. Találjatok ki valamit közösen. Majd ott kiderül mi is van köztetek.
2020. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!