Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem tudom be jövök neki?

Figyelt kérdés
Amikor az utcán sétálunk már többször is elő fordult hogy karöltve akart sétálni meg mindig kedves velem ara is volt példa hogy a ruhámat meg a hajamat is megigazította .meg már utan olvastam a test beszédnek is azt figyelgettem meg hogy amikor többen beszélünk a lábfeje mindig felém néz még a gyűrűjét babrálja meg a szájat rágja. Na és az lenne a kérdésem hogy nyugodtan meg próbáljam vagy legyünk csak barátok?

2020. jan. 8. 20:58
 1/6 anonim válasza:
Egyéb információk? Pontosan mióta ismeritek egymást? Te éreztetted már vele, hogy tetszik neked?:)
2020. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem mert nem akarok bele bukni.
2020. jan. 9. 15:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja meg 3 hónapja de csak karácsony előtt kezdtünk el beszélgetni
2020. jan. 9. 15:31
 4/6 XDyolokrumpli válasza:
Szerintem egész nyugodtan próbáld meg. Bár lehetséges, hogy csak nagyon jó barátjának tart, de szerintem nincs veszteni valód. Eléggé valószínű hogy van esélyed nála. Szóval hajrá, szurkolok! ;)
2020. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élet rövid , na gyerünk!
2020. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és sikerült bátorságot gyűjtenem hogy elhívjam egy randira es igent mondott. Köszönöm
2020. jan. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!