Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy élhetném túl ezt? Túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élhetném túl ezt? Túl lehet ezt egyáltalán élni? (Viszonzatlan szerelem) Egyre depisebb vagyok, mindennap sírva jövök haza a suliból.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hosszú lesz, de lécci olvassátok el, szükségem van a segítségetekre!

Az Egyesült Királyságban élek, tehát nyelvi szempontból sem könnyű a helyzet. Majdem 1 éve beleszerettem egy fiúba, akkoriban nagyon jó volt ez az egész helyzet, azt hittem van nála esélyem. Állandóan nevettetett, sosem hagyta, hogy szomorú legyek. Az elejétől kezdve ahogy idekerültem, ő kedves volt velem, haverkodott velem, és ez nekem fura volt, mert itthon akkor még az én korosztályomban a fiúk nem barátkoztak a lányokkal annyira, legalábbis velem nem. És tetszett, hogy van egy fiú aki ennyire jófej velem és barátkozós. És az elején nagyon nehéz volt nekem, hogy itt kell lennem, angolul is alig tudtam, meg én alapból is csendes vagyok, szomorú voltam, de ő sosem hagyott szomorkodni. Le sem vette rólam a szemét, kb figyelte minden mozdulatomat. És ez így ment kb 1 évig, 1 évbe telt, hogy beleszeressek, mert teljesen elcsábított a kedvességeivel, meg a többi dologgal amit értem tett. Aztán amiután már tudtam, hogy szerelmes vagyok belé,de nem is akárhogy, akkor mégjobban örültem amikor közös élményeket éltünk át. Utána már szemeztünk is, meg képeket küldtünk egymásnak Snapchaten, mindig pacsiztunk, sokszor azon kaptam, hogy kedvesen néz engem. Meg a sulimban szokott lenni karácsonykor egy táncos buli, amire hetekkel előtte tesi órán próbálunk. A tesi órai táncpróbákon a lányok szoktak fiút felkérni párnak, hogy órán vele táncoljanak (az igazi táncon már nincs ez a fiú lány tánc, ott már egy lány a barátnőivel is táncolhat, ott csak azok szoktak fiú lány párt alkotni akik járnak, szóval fiú lány tánc csak a tesis táncon van amikor gyakorolunk.) És az egyik órán megadatott, hogy vele táncolhassak, persze csak pár perc volt, mert minden lány minden fiúval táncol, szóval hiába választasz magadnak fiút, pár perc múlva úgy se táncolsz már vele. És egyszer megadatott, hogy felkérjem. Annyira boldog voltam, és láthatóan ő is örült nekem. Olyan jó érzés volt amikor átkarolta a derekam, és közelebb húzott magához msolyogva. Aztán még tavasszal is sok közös élményben volt részünk. De amióta újra indult a suli (itt már 3 hete tart) még csak rám se néz. Állandóan más lányok vannak körülötte, pont azok akiket a legjobban utálok. Abba hagyta a Snapchat képes küldözgetést is, a pacsizást már rég abbahagyta, már kb. január óta nem viccelődik velem, de még beszélt hozzám ha muszáj volt, mióta újra indult a suli rám se néz. Levegőnek néz teljesen. Én meg kikészülök ettől, nem bírom. Bár mi egymásnak teljesen az ellentétjei vagyunk: én vagyok a csendes jókislány, ő meg a hangos rosszfiú. Amúgy tényleg nagyon csendes vagyok, pedig már jól beszélek angolul, de ilyen a természetem. Ő meg ahogy látom inkább a hangos k******t szereti, de én nem leszek olyan soha. De igazából ezt az egészet már feladtam, már kb február óta feladtam, hogy köztünk valaha is lesz bármi is, de én úgyis boldog voltam, hogy beszélt hozzám nagyon ritkán egy egy szót, vagy a nevemet ismételgette, vagy képeket küldött Snapchaten, Én ezzel is beértem, úgyis boldog voltam, mert több úgyse lehetne. De mostmár azok sincsenek amik eddig voltak. Nagyon szeretem őt, nagyon tényleg. Ez tényleg szerelem, higgyétek el tudom! Az első szerelem az életembe. Bármit megadnék érte, úgyérzem az életemet is odaadnám érte. Nincs rá szó mit érzek iránta. És annyira nehéz elviselnem, hogy rám se néz. Minden nap sírva jövök haza a suliból, néha úgyérzem nembírom ezt már ki. Ez az utolsó évem itt, nagyon hazaszeretnék menni. De, hogy fogom kibírni ezt az 1 évet így?? Már most alig van erőm. Kérlek segítsetek! Hogy tudjam elviselni, hogy ennyire nem érdeklem már?? Mit tegyek a szomorúság ellen?

Lécci ne írjatok semmi bántót, ti vagytok az egyetlen reményeim. Miért van az, hogy a fiúk csak a nagyszájúakat szeretik?



2019. szept. 3. 18:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ő volt az egyetlen jó dolog ami történt velem itt, és ő sincs már többet. Olyan nehéz visszagondolnom rá hogy volt amikor kedves volt velem, meg, hogy miket éltünk át, és akkor mostmár rám se néz. Mondom kb. január óta elég fura velem, de akkor mondom még szólt néha néha hozzám 1-1 szót és már azzal nagyon boldoggá tett, meg volt ez a képküldözgetős dolog és a képeire amit nekem küldött volt, hogy odaírt 3 x-et, ami itt a puszit jelenti. Most már csak úgy merek rá nézni ha ő nem látja, mert nem akarom, hogy miattam rosszul érezze magát, hogy őt bámulom, mert félek, hogy megsértőden rám, hogy mit képzelek magamról, hogy ránézek ilyen csendes lúzer létemre mégis mit akarok tőle. De ma észrevette amikro mosolyogva néztem, nagyon ciki volt.
2019. szept. 3. 19:02
 2/23 anonim válasza:
70%

Velem is pont ugyanez volt (annyi különbséggel,hogy én nem az EÁ.-ban lakom :)). 4 hónappal rá meg csak fogtam a fejem,hogy hogy tudtam ebbe az alakba szerelmes lenni. Most te a rózsaszín ködben élsz,és tökéletesnek látod. De később rá fogsz jönni:).

Ezt én úgy nevezem,hogy fejébe szállt a macsóság.

Az a fiú nem érdemel meg téged,hidd el.

Le kell mondanod róla,és akarj is lemondani róla. Gondolj csak arra,hogy kikkel barátkozik. És ha amúgy se járnátok,akkor miért is álltatod magad?

Remélem minden helyrejön, drukkolok neked! <3

2019. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Nos Kérdező, velem - írd és mondd - 18 éve ez van. Reménytelenül szeretek egy lányt, és rajta kívül senki nem kell. És lám, még életben vagyok.

Azonkívül hála a hiányának, rengeteg gyönyörű szomorú depressziós "megölömmagam" típusú zenét írtam. Tehát haszna végső soron volt.

2019. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos szerintem az van, hogy egy rámenős csaj tökönfogta és lefeküdt vele. Nyilván nyáron kiélte, kicsajozta magát, téged pedig egy kedves kis szende szűznek tart, akivel nem akar többet romantikázni, mert úgysem ér célba. Lehet azt is tudja, hogy vissza fogsz menni, nem akar ilyen bonyodalmakba belemenni, amikor helyben megkap mindent, amire vágyik. A fiúk nem hagynának ki egy nőt sem, ez a korszak a tapasztalatszerzésről szól, hajtják őket a hormonok.
2019. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy! Amúgy nem az Egyesült Államokban hanem az Egyesült Királyságban élek, azon belül pedig Skóciában csak nagyon utálok ittlenni és ezt azt országot sem szeretem, ezért írtam Egyesült Királyságot. :)


De komolyan úgy érzem nem tudok lemondani róla. Mégis hogyan tudnék amikor mindennap látom a suliban és ez még 1 évig így lesz? Amúgy úgy vagyok vele, hogy talán jobb is, hogy nem lesz köztünk semmi, meg, hogy nem szeret engem, mert így legalább nem kell választanom közte és a hazám között. Ugyanis, ha most azzal előállna, hogy szeret és velem akar lenni, akkor elbizonytalanodnék, hogy biztos haza akarok e menni júniusban és itthagyni őt, úgy, hogy együtt lehettünk volna, de mivan, ha én miatta ittmaradnék utána meg pár hónap múlva szakítana velem, és akkor meg is bánnám, hogy nem mentem haza és őt választottam. Ha meg hazamennék úgy, hogy ő szerelmet vall, akkor bűntudatom lenne, hogy itthagytam őt, és ezzel fájdalmat okoztam neki. Szóval már én is beláttam, hogy ez így van jól, hogy nem szeret, ha szeretne akkor a hazám és közte kéne választanom, hogy hazamegyek, vagy ittmaradok vele, és ez egy nagyon enhéz döntés lenne nekem. Szóval jobb ez így, De legalább nézne rám néha, úgy mint a tavalyi tanévbe, vagy lenne velem kedves, nem akarom, hogy szerelmet valljon, csak nézenn rám végre. :(

2019. szept. 3. 20:46
 6/23 A kérdező kommentje:

*nézzen rám (bocsi elírtam.)


Nem, azt tuti nem tudja, hogy haza fogok menni, nem mondtam el senkinek, elég ha majd jövőre nyári szünet után megtudják, hogy már nem vagyok többet.

Amúgy igen, ő elég csajozós, akkor is volt neki csaja, amikor én idejöttem, de vele is csak kb félévet volt együtt. Azt tudom, hogy nem igazán szereti, ha egy lány csendes, a múltkor is valaki monda a másik lányra, hogy csendes és ezt a Paul (így hívják) meghallotta és valamit flegmán mondott rá halkan, hogy jajj csendes... vagy valami ilyesmi, annyira nem hallottam, de persze az is lehet, hogy félreértettem. De rólam is tudta, hogy csendes vagyok, mégis tudott velem kedves lenni. Pénteken földrajzból megyünk egy kirándulásra, elég kicsi a földrajz csoportunk 7-en leszünk diákok, és ő is ott lesz. Már most félek, hogy mi lesz, ugyanis akkor még elbújni sem tudok előle, mert kevesen leszünk, és én mindig zavarban vagyok tőle. Kiváncsi leszek rám néz e egyszer is. De ez még odébb van.


Utolsó, amúgy már nyár előtt tavasszal sem beszélt velem, meg nem viselkedett már úgy velem mint tavaly, már tavasszal is annyiból állt a mi "kapcsolatunk", hogy néha láttam, hogy kedvesen néz engem, és küldöt néha egy képet snapchaten. Ennyi volt már tavasszal is, de most már ennyi sincs. A legnagyobb változást a téli szünet után vettem észre, szóval ajnuártól már egyáltalán nem viccelődött velem, már nem poénkodott velem semmit, és szólni is csak akkor szólt amikor olyan kedve volt, de akkor is csak 1-2 szót úgy odamondott. Szóval akkor lehet már a téli szünetbe megismert valami csajt, aki megváltoztatta?. De mondom utána is még megvolt néha de nagyon ritkán a szemkontaktus, meg ezt a képküldözgetést is májusban kezdte el, tartott 2 hétig kb, volt, hogy 3 nap egymás után mindennap küldött képet :), aztán elkezdődött a nyár és akkor már nem küldött semmit, meg most sem, hogy újra indult a suli, sőt már kedvesen sem néz rám úgy ahogy még nyár előtt néha-néha. A múltkor majdnem neki mentem, akkor rám nézett, de olyan átlagos nézéssel.

2019. szept. 3. 21:06
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
De miért mem kérdezed meg tőle, hogy mi baja van? Azért akivel ennyire jóban voltam, flörtöltem, dumálgattunk, képeket küldtünk és egyszer csak se kép, se hang, ott valami más is lehet.
2019. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem ilyen egyszerű, hogy csak odaállok elé és megkérdezem, hogy mi baja. Nem beszélgettünk mi soha, ő mondott nekem vicces dolgokat amire nem várta, hogy válaszoljak, csak, hogy nevessek a viccein, ennyi volt, meg, 1 éve még megkérdezte, hogy kész e a házim én meg válaszoltam, meg köszöntem enki, ha úgy alakult (ezt úgy értem, ha egyedül volt és nem volt ott körülötte senki, akkor ráköszöntem egy sziát, meg volt, hogy én tartottam oda a kezem, hogy pacsizzunk, de nem beszélgettünk sossem úgy ahogy gondoljátok. Egyszer magamtól ráírtam májusban, amikro kirakta az instastoryába, hogy egy ideig ne írjon neki senki, mert nincs túl jól, és én akkor írtam enki először, meg életemben először akkor írtam rá egy fiúra, és szerintem utoljára is, mertírtam neki, hogy :csak egy kérdés, minden oké? Erre ő nemhogy nem válaszolt, de utána szétkürtölte az egész iskolában, és mindenki rajtam röhögött, ő persze utána napokig nem is jött suliba, mert nem akart velem találkozni. Szóval az nem volt valami szép húzás tőle, de utána egy kis idő elteltével újra kezdett kedves lenni, utána pár héttel kezdett képeket küldeni.


De amúgy az nagyon ciki, ha észre veszi, hogy őt nézem? Nagyon nehezen tudom megállni, hogy ne nézzek rá, csak azért nem nézek rá, mert félek, hogy akkor magában átkoz engem, hogy mit bámulom őt. De ha mégse bírnám ki, hogy ne nézzek rá, nagyon ciki lenne szerintetetk, ha rajtakapna? Régebben többször is észrevette, hogy őt nézem, de az még a kedvesebb énje volt, és nem vágott rám pofákat, de most félek, hogy pofákat vágna vagy nem tudom.


És arrameg, annyit mondanék, hogy itt valaki mondta, hogy minek szenvedne velem, amikor bárkit egyből megkap. De hát miből gondolhatja, hogy engem nem kapna meg azonnal? Egy szavába kerülne, és lécci ezért ne ítélkezzetek felettem, de ő az a fiú akinek bármikor odaadnám magamat, csak egy szavába kerülne. Csak azért mert csendes vagyok nem nézi ki belőlem, vagy mi? Számára én is könnyű préda lennék, mert enki nem tudnék ellenállni. Meg, pont azon gondolkoztam, hogy ha én lennék ő, akkor mindenképpen a magamfajta csendes lányoknak is örülnék, mert rossz lányt csinálhatnék belőlük, azzal, hogy velük lennék. Ő miért nem gondolja így?

2019. szept. 3. 21:49
 9/23 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesírási hibáért, csak gyorsan írok és mindig elgépelem.
2019. szept. 3. 21:50
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Először is szeretném elmondani hogy őszintén sajnállak hogy ilyen helyzetbe kerültél. :(


Eddig kettő szerelemem volt és mindkettőtől csak fájdalmat kaptam én is... Nem mondom hogy könnyebb lesz nemsokára mert nem lesz az CSAK ha elfogadod magadban hogy fel kell tenned neki egy kérdést: MI VÁLTOZOTT MEG, HOGY KERÜL TÉGED?


Azt is elképzelhetőnek tartom hogy azt várta hogy hamarabb megnyílsz jobban felé és elvesztette a hitét hogy neki lenne nálad esélye. Én ezt a verziót tartom a legvalószínűbbnek. A kis k.rvák miatt meg ne aggódj, felénk max 1 hónap ha tart az a kapcsolat.


Bocsi nem tudok igazából segíteni mert én még nem tudtam magam túltenni az elősző szerelmemben való csalódásomon. Inkább ne is vedd semmilyen alapnak amit írtam, csak sajnálom kitörölni ha már gépeltem :/

2019. szept. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!