Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon rosszul gondolom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul gondolom hogy tetszem neki? Miből vehetem érsz re?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejön, és azt szeretném megtudni hogy vajon tetszem-e neki. Jelek amiért azt gondolom így van:

1. Sokszor veszem észre hogy engem néz, órán, büfében ilyesmi, viszont mikor észreveszem és ránézek elkapja a pillantását picit, majd visszanéz és 1-2 mp után teljesen máshova néz

2. Mikor elmegyek mellettük a lányok (barátnői) elkezdik valamivel szekálni, máskor nem látok ilyesmit

3. Mikor reggel köszönök neki úgy hogy addig nem vett észre mindig meglepődik és zavartan, mosolyogva visszaköszön majd kb elmenekül.

4. Táborban mikor bementem a szobájukba pizsiben voltak és végig amíg ott voltam ő felhúzott lábakkal ült és takarta magát. Amúgy ez mi lehetett?

5. Csomószor megdícséri a ruháimat, vagy csak úgy szimplán engem.

6. Állandóan édesen piros... és van hogy hebeg-habog.

Meg tudjátok mondani hogy tetszem-e neki? A 4 es mit jelent?



2020. jan. 29. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos vagyok benne, hogy tetszel neki. :)

Hajrá, kezdeményezz minél hamarabb!

2020. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Petra szerintem beléd van esve, ez komoly dolog.

Bár igaz évekig észre sem vett, de lehet abban a pillanatban beledzugott, majd lelépése a suliból véletlenül történt.

2020. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 ez így miez?
2020. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Hogy lehetnek ilyen buta emberek Jézusom, Bea szórakozott veled, a többi tanár is tudott róla
2020. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki ezen egy pillanatig nem gondolkoznék.
2020. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki!!
2020. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!