Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj aki nagyon bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön nekem! Én egy "sovány" srác vagyok kevés izommal. Szerintetek ha elmondanám neki hogy reagálna? Nagyon sok ismerőse van. Kb.2 éve belé vagyok zúgva. Úgy gondolom valamerre lépni kéne.

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
1. Honnan tudjam,hogy reagálna?! Nem is láttam még életembe sem.
2020. jan. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
2. Semmi udvarlás,semmi közeledés? Szerintem elöszőr próbálj meg közelebb kerülni hozzá.
2020. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem muszáj rögtön letámadnod azzal, hogy nagyon tatszik neked. Elég ha elhívod valahova, ebből valószínűleg leesik neki, hogy nem vagy közömbös iránta. Az alkatod miatt ne aggódj, például nekem is jobban bejönnek a vékony srácok, nem mindenki vágyik egy kigyúrt pasira. Próbáld meg, nem veszítesz vele semmit.
2020. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi köze az izmodnak ehhez???

A jó jumor minden nőhöz elöbb kulcs.

2020. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem kell elmondanod, o is latja, hogy sovany vagy 😆😆 viccet felreteve: ne tamadd le , hanem kerulj hozza kozelebb es aztan majd alakul a dolog.

Az en ferjem az a „ x kg vasaggyal“ tipusu ffi es megis o tetszett a legjobban a „ kinalatbol“ anno.

2020. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szertintem ha neki is bejösz nem fogja érdekelni hogy sovány vagy de mesélhetnél erről bővebben is miért lenne akadály hogy sovány vagy?
2020. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is vékony alkatú.Nem is igazán érdekelt hogy izmos e mert a jó humorával és a kedves mosolyával levett a lábamról.

Rengeteget számít az hogy hogyan állsz hozzá. :) Hívd el randizni, 2 dolog sülhet ki belőle.. :)

2020. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2020. jan. 20. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!