Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jól gondolom, hogy semmit se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy semmit se akar és túl kéne lépnem?

Figyelt kérdés
A sztori annyi,hogy nyáron találkoztunk diákmunkán, szerintem kölcsönös volt a vonzalom,rengeteget viccelődtünk egymással,kétértelmű megjegyzéseket tettünk azonban nem alakult ki kapcsolat. Néha buliztunk együtt, beszélgettünk facen,az elején én kerestem többször ugyanis gondoltam nekem kell kezdeményeznem,ezekre általában jól reagált de egyszer csak elkezdett pl az üzeneteimre nem válaszolni,tehát beszéltünk 2 napig folyamatosan, a harmadik nap már meg sem nyitotta. Ezért nem beszéltünk 3 hónapig,mert ő nem írt vissza,én meg úgy vettem nem kíváncsi rám. Majd összetalálkoztunk egy bulin és újból elkezdtünk beszélgetni,minden jó volt. Aztán elhívott biliárdozni egy barátnőjével,azt hittem szeretne velem időt tölteni,de kettesben nem mer,így a program után írtam neki,jól elbeszélgettünk azonban x nap után már meg se nyitotta az üzenetet, ez volt másfél hete,így megint nem beszélünk. Jól sejtem,hogy csak szórakozik és semmi komolyat nem akar? Vajon miért nem válaszol?
2019. jún. 5. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

(Magamból indulok ki!)

Én általában akkor nem nyitom meg az üzeneteket, ha nem vagyok kíváncsi az illetőre, ha nincs rá időm vagy éppen szüleimmel/haveroknál vagy éppen a barátommal vagyok.

Tanuld meg, ha egy férfinek kellesz, akkor keres. Akkor is, ha épp most jött haza fociról, ahol 2 órát loholt és utána megy dolgozni 4 órán át, ahol fizikai munkát végez és utána még elmegy bulizni. Szóval ezzel azt akarom üzenni, hogy hulla fáradtan is keresi társaságod, akit igazán érdekelsz.

2019. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így gondolom,sajnos ezt el kell fogadnom. Köszi szépen a választ!
2019. jún. 5. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Nézd viszont a jó oldalát, nem köti le az energiád az, aki nem érdemli meg.
2019. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van, köszi!
2019. jún. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!