Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti miért nem szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem szeretitek ha szeretnek titeket?

Figyelt kérdés

mindig mindenhol az van feltüntetve hogy a fiúk a vad durva érzéketlen nem, a lányok pedig odáig vannak a romantikától, és nagyon érzékenyek képesek lenni pedig valójában pont fordítva a helyzet


miért van biológiailag minden lány arra kódolva hogy új kalandokra vágyjanak? elegem van belőle hogy csak manipulációval vagyok képes lányt szerezni. ha csak simán kitárom a szívemet és önmagam vagyok az sajnos minden lánynak túl unalmas. de ha tökéletesen eljátszom a rejtélyes magabiztos szellemes alfahímet aki sose mutat túl sokat magából a lányok felé, pont amiatt hogy ebből adódóan mégjobban érdeklődjenek iránta, akkor nyilván sikeres vagyok


miért van ilyen kevés lány aki tényleg szerelmet akar? az elmúlt napokban is teljesen magamba bolondítottam egy lányt; láthatóan leszarom őt, órákig tart amég visszaírok és teljesen nárcisztikusan viselkedek vele és ennek ellenére jön utánam mint valami hülye kurvä

persze az osztályában lévő kedves fiúcskának aki már fél éve próbálkozik nála biztos nem adna soha egy esélyt

egyszerűen nevetséges milyen könnyen ki lehet használni a legtöbb lányt, pont azért mert mindegyiknek a legnagyobb státuszú rosszfiú kell


sajnos ha valaki iránt érzelmileg kötődöm erősen, őt nem tudom manipulálni, azért mert ilyenkor a szívemmel gondolkodok, nem pedig az agyammal. ez oda vezet hogy kijön belőlem az amit valóban érzek, nem a megjátszott önmagam ami minden lánynak tetszik. ez utóbbi pedig oda vezet hogy rám un az adott lány, és új fiút keres, hisz rólam már mindent megtudott és nincs értelme folytatni. a szervezetük követeli az újabb kalandot, ahol megismer egy vadi új fiút akit még sose látott ezelőtt, folyton csak vele akar beszélni mert ő új, én pedig nem. aztán előbb utóbb az ő sorsa is az lesz mint az enyém, és ez így megy tovább



most persze minden lány be fog támadni hogy ez nem igaz, mekkora egy bunkó vagyok; a feministák valami degenerált férfiutáló szöveggel fognak jönni, de sajnos ez az igazság


nektek sose elég ami van, és ha mégis elég, előbb utóbb nem lesz az és megint valami újra vágytok


2020. jan. 31. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Haver. Rossz helyen kutatsz
2020. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Haver. Én élek álomvilágba, mikor te általánosítasz? Izlések és pofonok. Nem mindnek ez jön be.
2020. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Közel sem vagyok feminista, mielőtt azt hiszed.

Nekem nagyon is érzékeny, de mégis férfias, és bevallom: nem egy személyiség nélküli stréber jófiú kell. Ráadásul nem olyan, aki unalmában manipulálja a lányokat, hanem aki tényleg magát adja. Ha unalmas a személyiséged akkor ez van. Keress magadhoz illő csajt, de ez a legundorítóbb, hogy tesztelgetsz és manipulálsz másokat, hazudsz önmagadról. Na ezért nem szeret téged senki, legfeljebb egy kalandra vagy jó. Mert hiába adod önmagad egy lánynak, ha olyan elfuserált ember vagy, hogy képes vagy másokat meg átverni, konkrétan játszani velük. Oké hogy sok lány szintén gyökér, de nem kéne őket okolni, amiért a szintjükre süllyedsz. Na ezért keresek én nőt lány létemre, mert ilyenekkel van tele a világ, mint mondjuk te.

2020. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát ezt nem nőként mondom, de látom be kell érnie a fejed lágyának. Nem lehet beskatulyázni viselkedési formákat nem alapján. Az embertől függ minden, nem a nemtől.


Ki bántott ennyire?

2020. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok attól még leszbikus

Ha találkoznék egy jólelkű sráccal, adnék esélyt neki.

Képzeld el, eddig az egyetlen ember, akit teljes szívemből szerettem, egy 170 magas, duci, nem valami népszerű, elvont humorú fiú volt. Mégis őt láttam a legvonzóbbnak, bárhogy is nézett ki, mivel a lelkét imádtam.

Ha jönne egy általad említett tulajdonságokkal rendelkező srác, hogyha a belsője nem fogna meg, bizony nem kéne.

Tényleg, ki bántott ennyire hogy ilyen megkeseredett vagy, és minden nőt elítélsz?

2020. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Neked sose lesz igazad kiscsillag, látogass meg egy pszichológust de komolyan mondom, nekem is jót tett

Bár lehet hogy alapvetően értékrendbeli problémáid vannak

2020. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Csodás egy ember lehetsz... És pont az ilyenek miatt hiányolom azt, hogy nincs sorkatonaság . Ott nem lennél picsogó p*csa fiú létedre. Ne általánosíts. De ha már leírtad a hosszú mesédet, akkor én is válaszolok neked.

A lányoknak azért nem kellesz, mert egy jellemtelen senkiházi vagy. Csalódtál? Nem mondod... sok ember járt és jár így. De ne általánosíts. A lányok azt szeretik, hogy az a fiú, aki tetszik nekük, az ne egy nyámnyila alak legyen. Mint amilyen te is vagy

2020. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ebbe ne menjünk bele, kicsi rigó! Ha a szexuális élet verseny lenne, simán alulmaradnál. :D

Tök jó, hogy ennyire tudod az iq szintemet, ígérem fejleszteni fogom, egyszerűbb dolgom lesz, mint neked az érzelmi intelligenciád fejlesztésével, öcskös.


üdv.: #6

2020. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Én egyetértek a kérdezővel többnyire, mert ezek tényleg így vannak. Annyi kivétellel, hogy akivel komolyabban gondolom, azzal kitud alakulni egy olyan viszony, hogy szépen lassan megnyíljak és ennek nem az a vége, hogy rám un. Bár lehet nálam azért is van ez így, mert rosszfiú szerepeket nem játszok meg, alapból van egy olyan személyiségem, ami sokaknál a rosszfiút sugallhatja. Így lehet, hogy könnyebben fogadják el, mert nem akkora váltás éri őket hirtelen, amire fel sem lehet készülni. Nem kapnak egy új személyiségű srácot csak egy kicsit szerethetőbb alakot.
2020. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Idővel nyugodtan nyílj meg a lányoknak és legyél önmagad,mert ez fontos. Szerintem ettől függetlenül fent tudod tartani az érdeklődésüket. Pl ha találkozol vele, ne mindig ugyanoda menjetek. Próbáld meglepni. Elhívod randira, de nem árulod el, hogy hova mentek, azt mondod, meglepetés. Ez egyszerre romantikus és a "kalandot" is megkapja. Igyekezz spontán lenni. ;)

17/L

2020. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!