Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen párkapcsolatban lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkapcsolatban lenni (ha szeretitek is egymást)?

Figyelt kérdés
Még sose volt barátom.. Milyen? Nincs az, hogy alig van témátok, vagy hamar megunjátok egymást ha sokat vagytok együtt, és egy haver/barát jobb, vagy egy párkapcsolat? Kíváncsi vagyok, írjatok tapasztalokat!!🙂❤

2020. jan. 16. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párkapcsolatom még nem volt, de van fiú barátom. Szerintem jó dolog. Ő máshogy lát bizonyos dolgokat mint én, egyrészt mert fiú, másrészt mert minden ember más. Tudunk egymásnak tanácsokat adni. Mi nagyon jól megértjük egymást, minden nap beszélünk. Mindig van valamilyen téma, van amikor hétköznapi és van amikor nagyon személyes, bensőséges dolgokról esik szó. Találkozni is szoktunk, igaz nem túl gyakran kb hetente 1x, de akkor jól érezzük magunkat mind a ketten. :)
2020. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt még barátom, viszont azt tudom, hogy csakis akkor jönnék össze valakivel, ha már nagyon jóba vagyok vele, hiszen úgy gondolom, ha járnék valakivel az olyan kéne legyen, mintha az egyik legjobb barátom lenne (+meg hogy vonzódom hozzá), szerintem így normális. Szóval, amit írtál te
2020. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

...(folytatom)

amit írtál így nem fog előfordulni, max ha megromlik a kapcsolat

2020. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van barátom, és mindenről tudok vele beszélni, szinte mindent meg osztunk egymással, és ha épp nincs téma, akkor is jó csak úgy egymás társaságában lenni, összebújni stb.

Van hogy éjszaka órákon keresztül, hajnalig beszélünk mindenféle dologról, ami lehet személyes, hétköznapi, vagy csak úgy valamilyen közös téma, teljesen mindegy. Mi nem szoktuk megunni egymást, és több hónap után is remekül megvagyunk❤️

2020. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én másfél éve vagyok együtt a barátommal, így megpróbálom nagy vonalakban összegezni, hogy milyen is így, párosan az élet. :) Igazából szerintem a kapcsolatok 99%-a barátságon alapul, még ha nem is tízéves korotok óta vagytok jóban, hanem csak pár hónapja, amikor összejöttök. Kevés olyan fiú van, aki egyenesen úgy mutatkozik be, hogy ő ismerkedni szeretne, a legtöbben inkább barátokként kezdik megismerni egymást, aztán vagy lesz belőle több vagy nem. Úgyhogy erre a kérdésedre, hogy egy barát jobb társaság-e, a válaszom az lenne, hogy nagy többségben nem. Ha barátként is jól kijövök a párommal, akkor ugyanúgy tudunk időt tölteni egymással, csak nem megyünk el randira vagy ilyesmi, hanem megnézünk egy filmet otthon, elmegyünk együtt vásárolni (én vásárolok, ő kísér :D), stb.

Az időnket is jól össze tudjuk hangolni, amit én úgy látok, hogy sok párkapcsolatban próblémás. Iskola mellett nekem kicsit több tanulnivalóm van délutánra, mint a barátomnak, ő viszont versenyszerűen sportol, úgyhogy általában amikor megbeszéljük, hogy találkozunk (nem minden nap találkozunk, mert nem egy iskolába járunk), akkor amíg ő edzésen van, én tanulok vagy találkozok a barátnőimmel, aztán utána találkozunk, ha már nincs más dolgunk aznapra. Van egy barátnőm, akinek a barátja állandóan féltékenykedik, megsértődik, ha barátnőm programot szervez magának, ami elég frusztráló, mert szinte már semmit nem tud úgy csinálni, hogy a barátja ne bántódjon meg, mert vele nem beszélte meg először. Ez szerintem elég egészségtelen, hiszen attól, hogy van egy párkapcsolatod, attól még nem szabad, hogy fél emberként kezeld magadat, úgyhogy ha majd Te is összejössz valakivel, akkor ezt tartsd szem előtt, hogy kell egy kis én-idő neked és a barátodnak is. Az tényleg elrontja a kapcsolatot, ha megpróbálja valaki kierőszakolni, hogy a párja 0-24-ben vele legyen csak. Nálunk szerencsére minden megbeszélés kérdése, nap közben mondjuk, ha valami programot szerveztünk vagy valamit el kell intéznünk, és akkor a másik is tud róla és ő is úgy alakítja a terveit.

Egyébként a barátomtól függetlenül nekem is szükségem van arra, hogy a legjobb barátnőmmel találkozzak, és minél többször meg is próbálunk közös csajos programokat szervezni, ezeket pedig mindkettőnk barátja tiszteli is. Meg kell találni a megfelelő egyensúlyt, nálunk így működik jól a kapcsolatunk, de lehet (sőt, hallottam is ilyenről a környezetemben), hogy valakinek sokkal több idő kell a párjával, másnak meg már sok az az együtt töltött idő is, amennyit mi együtt vagyunk a barátommal.

2020. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
5-ös vagyok, mindenképp bele akartam írni, de csak sikerült kifelejteni. :D Szóval, ha valakivel tényleg passzoltok, akkor azt fogod észrevenni, hogy bármiről tudsz beszélni vele. Persze kezdetben még inkább kerülik a párkapcsolatban a kínos vagy érzékeny témákat, de ahogy összeszoknak, több időt töltenek együtt, kiismerik egymást, és akkor meg már simán beszélnek bármiről. Emlékszem, én például a kapcsolatunk elején féltem, hogy ha a barátom lát smink nélkül, mit fog szólni hozzám (bőrhibáim nincsenek szerenécsre, de szempillaspirál nélkül elég sápadt, beteges arcom van), szóval sok ideig ez zavart, hogy mikor kerülhetek olyan helyzetbe, amikor le kell mosnom a sminkemet, de néhány hónap után már meg sem fordult a fejemben, hogy feszélyezve érezzem magamat emiatt. Kicsit a közös témák is ilyenek, kezdetben még nem tudtok mindenről felhőtlenül beszélgetni, aztán egy idő után már azon kapjátok magatokat, hogy valami olyan dologról beszélgettek, ami korábban elképzelhetetlen volt.
2020. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
most akartam írni valami mély és okos dolgot, de rájöttem, hogy a kérdés nem nekem szól :c
2020. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
#7 engem érdekelne, amin írni akartál. ;) Ha nem szeretnéd ide írni, küldd el privátba. :)
2020. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Borzasztóan jó érzés, mindent meg tudsz vele beszélni tabuk nélkül ráadásul mindig számíthatsz valakire.Ha szomorú vagy megvígasztal és boldogít.
2020. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!