Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy kedden találkoztam az exemmel es megbeszéltük, hogy nehany nap gondolkodási idő után találkozunk.

Ma lett volna a napja délután 5kor, csakhogy nem jott el. Egy orat vartam es semmi.

Mostmeg a testvérével üzent, hogy azert nem jott mert nem érzi jol magat.

Szerintetek jogos ha ezek utan nem szeretnek vele semmit?



2020. febr. 1. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Üzena testvérével? Hagyja már... én ha nem érezm jól magam, amikor érzem, és tudom, hogy nem tudok menni már akkor felhívlak telefonon, vagy rádírok stb szóval nem zengetnék, hanme én jelezném neked, hogy bocsi nem tudok menni, egy így űberáz...ez is azt bizonyítja mindkettőtöknek jobb lesz, hogy szakítotok, vagyis neked 100 % hogy jobb lesz. Eljátszotta a bizalmad, és üzengetni meg eléggé cigánymunka szóval hagyd a fenébe!
2020. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az nélkül is teljesen jogos lenne, ha ettől a találkától eltekintünk. Elvégre már egyszeer végeztetek és egy volt kapcsolatot feleleges újra erőltetni ha nem működött.


Szerintem jól teszed és hagyd a dolgot a saját érdekedben.

2020. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!