Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez amugy jogos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez amugy jogos?

Figyelt kérdés
A baratomtol megkerdeztem h neki az alacsony vagy a magas csajok jönnek be és szerintem én inkább magas vagyok és azt mondta az alacsony csajok jönnek be neki.. ez igy.. jogosan sértődtem meg ezen?

2019. febr. 21. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Légyszi 14 éves vag, hogy ezen parázoL? mindenkinek vannak ideáljai, hogy milyen magas/ hogyan nézzen ki a pasija/ barátnője, de nem ez dönt.

Meg ezen mit lehet megsértődni?

2019. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Tipikus idióta csajhiszti.

Az isten mentsen meg jó távolra az ilyenektől.

2019. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Chh..17 vagyok:/
2019. febr. 21. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Van egy olyan érzésem hogy nem sokáig lesztek együtt. Az ilyen értelmetlen hisztit kevés értelmes asi tolerálja hosszútávon. Ideje lenne kicsit felnőnöd.
2019. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te kérdezted, hogy mi tetszik neki, és benne volt a pakliban hogy neked nem tetsző választ kapsz. Ha nem tudod elviselni az őszinte választ akkor inkább ne kérdezz tőle.
2019. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is személy szerint az alacsony lányok jönnek be JOBBAN. Fent tartom a kivétel lehetőségét, pont úgy ahogy a barátod is. Nagy többségben az alacsony lányok jönnek be neki, viszont te úgy kellesz neki ahogy vagy. Most viszont nyugodj meg :p
2019. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg Jason Momoa jön be, és kaliberbe meg se közelíti a párom.

Ilyen hülyeségen nem jogos a megsértődésed. Te hoztad fel,te kérdezted meg nem ő kezdett el áradozni az ideáljáról neked. Na meg az,hogy a saját véleményed szerint te magas vagy, nem jelenti azt,hogy ő neki is ugyan az a mércéje. Komolyan ez legyen a legkisebb bajod a kapcsolatodban...

2019. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az alacsony csajok jönnek be neki, akkor örülj hogy őszinte
2019. febr. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!