Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell csináljak hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csináljak hogy ne utáljon? Emiatt jogosan utálhat?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek van egy ilyen fura öreges heppje hogy nem szeret tudatán kívül lenni. Ezért ő az a bulikban aki alig iszik és vigyáz a társaságra (pl taxit hív, vagy ha valaki rosszul lesz segít neki). Nos múlthéten volt a 16. szülinapja össz vissz 15en + a nővére voltunk (10 velünk egyidős csaj meg 5 srác, mindenkinek jut kettő, nem na mindegy) megkérte a nővérét hogy most ő legyen a józan Figyelő, hogy kedve szerint ihasson meg szórakozhasson. Hát elég sokat ivott és fehérneműben beült a kádjukba aztán meg (nagyon taplók voltunk) de amíg a nővére WC-n volt kiszedtük és csináltunk róla szexi képeket az én telómmal. Majd jött a nővére és lefektette. Nos ezeket a képeket elküldtem egy két haveromnak aznap este hogy ez az a csaj akibe belezúgtam... hát kijózanodtam megbántam de ő ezt szerdán megtudta az egyik ottlevő sráctól és most nagyon dühös! Ez tényleg ennyire gáz? Azzal jön hogy ő soha nem iszik, egyszer rúgott ki a hámból és ezt saját illetlen céljaimra használtam fel, nem mellesleg ez kicsit ellene irányul! Szerintem ez így kicsit nagy kijelentés, de mit tegyek? Hogy engeszteljem ki? Hamarosan 17 F

2020. febr. 1. 18:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom hogy engesztelhetnéd ki,csak azt tudom teljesen jogosan utál.

Reménykedj hogy idővel megbocsát...

2020. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Ja nem csak fehérneműset csináltunk a lábaközötti fincsiség is megvan de azt nem küldtem el senkinek csak saját célból és nem is tud róla elvileg
2020. febr. 1. 18:58
 3/45 A kérdező kommentje:
#1 miért? Ha lány vagy, utálnál? Ha fiú, részegen nem használtad volna ki a szitut?
2020. febr. 1. 18:59
 4/45 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem használtam volna ki. Ez teljes mértékben görénység, de mit is várhatunk egy ilyen elkorcsosult generációtól. Amúgy meg bűncselekmény a kepmással való visszaélés, csak szólok.
2020. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és nem használtam volna ki a szitut,nem vagyok ekkora paraszt(és elvileg "bele vagy zúgva" ebbe a lányba,mégis megtetted ezt vele). Az egy dolog hogy lefotóztad(ráadásul a nemiszervét is!!!),de még el is küldted másoknak. Ez aljas és bunkó dolog volt,annak örülj hogy nem jelentett fel!
2020. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
De sokat ivott, ez nem mentség, na meg én is ittam, és rohadt jól néz ki vizes fehérneműben, meg ott is, meglepett hogy csupasz... jó mindegy hagyjuk! De most mit csináljak vele, megbántam?
2020. febr. 1. 19:12
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Tapló vagy.
2020. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!Hogy lehet valaki ennyire bunkó, és tapló!Megaláztad azzal hogy lefényképezted, kihasználva azt hogy részeg volt.Remélem hogy legalább sejted hogy az a lány most min mehet keresztül. Valószínűleg soha többet nem fog inni,és biztos hogy élete végéig utálni fog.
2020. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, gerinctelen féreg vagy.
2020. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Miért ne inna soha többet, igen tudom hogy megbántottam de nem öltem meg a családját vagy valami, az nagyobb bűn. Azon megy keresztül hogy most pár hétig utál mert egy részeg idióta lefotózta fehérneműben, aztán majd megbocsájt.....
2020. febr. 1. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!