Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A heverjaim szerint csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heverjaim szerint csak a vén pápák csajoznal ez alapján és nagyon gáz. De srácok ez szerintetek is gáz és öreges dolog?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban legyen a neve Anna. Pénteken hazakísértem Annát, majd behívott “egy teára” de végül almás fahéjas amerikai palacsintát kaptam ami egyszerűen isteni volt, majd búcsúzásból meg akartam ölelni lehajoltam ő meg pipiskedett, isteni ízléses parfüm illata volt némi frissen sült palacsinta illattal. Fel egyenesedtem azt hittem el fog engedni de csak csimpaszkodott a nyakamba, szóval alányúltam a combjainak és felvettem, egy ideig farkasszemet néztünk azzal a 2 nagy barna szemével jaj de gyönyörűek, aztán elköszönt arcon puszilt, elpirult de nem tudta eltakarni. Letettem és kb elszaladtam. Azóta ez jár a fejemben, ő a puszi, hogy lehet nekem is csinálnom kellett volna valamit. 16F

2020. febr. 2. 01:03
1 2
 1/19 October15 ***** válasza:
24%

Hát hallod ha nem ismered ~N-3 éve ahol N az életkorod a csajt akkor 2 eset áll fent:

A): Kérem az ecchi címét, megnézném. :D

B): Kérem a hentai címét, megnézném. :D


Amúgy ha legit megtörtént és ezután te elmentél onnan hát öcsém megérdemelnéd hogy AIDS-es rókák qrjanak halálra. :D [És nem azért mert hogy juj nem dugtad meg vagy akármi. :D Ez mégis mennyire rohadt cuki már bakker? XD]

2020. febr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Te vagy (egyelőre nem úgy néz ki) a férfi, ha tetszik a lány, és ő folytatni szeretné, ne fuss el! Hiszen mind a ketten ugyanazt akarjátok. Tudom, hogy ez pillanatnyi zavarodban történt, hirtelen nem tudtad, mit csinálj. Keresd meg őt, próbáld meg szavakkal, tettekkel (csókok, simogatások, stb) tudtára adni, hogy kívánod, és próbálj meg vele ismét intim kettesben lenni. A csajok vérig tudnak sértődni, ha a felajánlkozásuk elutasításra talál. Ja, és ne felejts legközelebb legalább 2 db óvszert vinni magaddal.
2020. febr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon cuki, de mit kellett volna csinálnom?
2020. febr. 2. 01:23
 4/19 A kérdező kommentje:
De legközelebb csókoljam meg? Vagy mit tegyek?
2020. febr. 2. 01:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megcsókolni b42dm3g! Mi mást?
2020. febr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De nem lesz zavarban? Vagy nem fogja magát rosszul érezni? Picit félek, ez a puszi volt az ő feléről a jel?
2020. febr. 2. 01:28
 7/19 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Ezt kicsit elkefélted. Én is elkeféltem párszor, csak akkor nem mertem. Szívom is azóta is a fogam miatta... :(
2020. febr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mit keféltél el?
2020. febr. 2. 01:31
 9/19 A kérdező kommentje:
*keféltem el, bocsi elírtam
2020. febr. 2. 01:32
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ez nagyon édes.Szerintem cuki, amit csináltál, de legközelebb puszild is meg.
2020. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!