Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket is frusztrálna ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is frusztrálna ez a dolog?

Figyelt kérdés
Barátommal nagyon jol megvagyunk 1 éve járunk es neha zavar hogy mar eltervezte maganak fejben hogy nekunk 3 gyerekunk lesz nagy hazunk stb meg igy mindent...nem tudom ti hogy volnatok vele

2019. júl. 17. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Fiatalok vagytok, ne haragudj, de 90% hogy majd szétmentek
2019. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Háát... Azért nem baj, ha a későbbiekben elkezd gondolkodni az ember az ilyenen, de nagyon fiatalok vagytok. Kitudja mi lesz a jövőben. Az ilyeneken elég 20-25 év között gondolkodni. Engem is frusztrálna szerintem. Egy éve vagytok együtt, kitudja mi lesz pár év múlva. :D
2019. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aranyos meg nagyon szeretem csak neha tulzasba viszi az ilyen dolgot ami zavar, de legalabb komolyan gondolja velem
2019. júl. 17. 23:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, legalább tudod, hogy szeret téged. Szerintem nincs abban gond, hogy gondolkozik ilyeneken. Mármint, nem most akar családot. De mindenki gondolkozik a jövőjén és mivel most az élete szerves része vagy ezt is veled képzeli el. Nem fog holnap eljegyzesi gyűrűvel eléd állni, nyugi. Ez ennyi idősen természetes: kiváncsi, álmodozó.
2019. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!