Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hidegült el tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hidegült el tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel még kb 1 hete nagyon jól elbeszélgettünk és úgy tűnt hogy lesz a dologból valami de ma már nem beszélünk annyit és nem küldi a jeleket sem.De viszont a haverjaival meg tök jól megértjük egymást de előtte ez nem ilyen volt.

Nem értem mit történt.

Valaki tudna segíteni hogy mi lehet a gond?!



2020. febr. 3. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát
2020. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az szomorú...!
2020. febr. 3. 21:25
 3/6 anonim válasza:
74%
Féltékeny a haverjaira
2020. febr. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan oka lehet, ennyiből nehéz megállapítani. Kérdezz rá ha gondolod és talán jobb lessz. Ha nem akkor nehezen tudsz bármit is tenni de akkor ne piszkáld a dolgot.
2020. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hét sajnos elég kevés idő. Ha már most, az elején sem hajt annyira, hogy veled beszélgethessen, mikor a haverjainak is van rá ideje, akkor szerintem csak kiváncsi volt rád, megismert, de annyira nem fogtad őt meg, hogy továbbra is veled töltse az idejét. Ez nem túl jó érzés, tudom, de hagyni kell az egészet, hiszen annyit nem ér, hogy belelovalld magadat, hogy lehet valami köztetek, miközben ő meg próbál kihátrálni a dologból. :/
2020. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megkérdezem tőle hogy akkor most hogy állunk vagy mi van és max "elfelejtem"....

2020. febr. 5. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!