Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hidegült el tőlem...

Miért hidegült el tőlem ennyire? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy egy kicsit hosszú lesz,de légyszives olvasd el!



15/f vagyok Van egy lány akiről még a középiskola kezdése előtt tudtam hogy osztálytársak leszünk.Képzőművészeti középiskolások vagyunk,szóval úgy "ismertük meg" egymást hogy a felvételi előkészitőórákon egy csoportban voltunk... Mindig rendes,lehet mondani kedves volt,de most hogy elkezdődött az iskola valahogy nem beszélünk,nemis köszön mindig... Nem tudom hogy miért.

Amit még megjegyeznék, hogy én falusi vagyok ő pedig helyi,neki sok haverja van,nekem nem annyira, Mivel hogy falusi vagyok nemépp szoktam meg az ilyen társasági életet mint a városiak,és visszahúzódóbb vagyok,nehezebben barátkozok. Lehet hogy az utóbbi a baj?


Mit gondoltok? Voltatok már hasonló helyzetben?


2010. okt. 2. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én városi vagyok, mégis visszahúzódó vagyok, nehezen barátkozok. Szerintem nem baj, ha valaki ilyen, sőt inkább ez a normális.


17/F

2010. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdezném tőle facebookon,csak nem tudom hogy hogyan fogalmazzak...
2010. okt. 2. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a lány neve?
2010. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. okt. 2. 18:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Na miért?
2010. okt. 3. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!