Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beválhat ez az ismerkedési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beválhat ez az ismerkedési taktikám?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy csaj aki nagyon bejön. Jelenleg 11edikes vagyok, a lány 10edikes.

Úgy szeretnék felé nyitni, (mindig a baratnoivel van, ez eléggé zavar amúgy) hogy mikor egyedül látom a folyosón, leszólítom, hogy jövőre lenne e kedve velem keringőzni a szalagavatón?

Ha igent mond, akkor ugye sínen vagyok stb. Elkezdhetek vele normális kapcsolatot kialakítani.

(Nyáron együtt lógnánk, stb.)

A cél, hogy mire a szalagavatóra kerül a sor, addigra már a barátnőm legyen.


(Egyébként ez még egy kérdés: illik neki ezt visszautasítani? Mert azt tudom, hogy ha lány kér fel fiút azt illik elfogadni. De ez fordítva is igaz?)



2020. febr. 4. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért csak akkor kezdesz, el jó kapcsolatot kialakítani vele,ha megkérdezted ezt? Honnan veszed hogy akkor ez automatikusan menni fog? És hogy emiatt majd veled lóg a nyáron meg minden? Ugyanannyi az esélyed erre(ha nem kevesebb) mintha randira hívnád.

Amúgy meg én nem is mondanék igent csakúgy egy random idegennek. Legalább ismerkedjetek össze, és kerüljetek közel egymáshoz, és utána kérd fel. Amit írtál,az olyan, mintha így alap lenne,hogy majd emiatt annyira együtt lógtok és beléd szeret. Pedig ez nem igaz.

Inkább hagyd ezt, és ismerkedj vele simán

2020. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#10 abszolút így gondolom én is!
2020. febr. 5. 13:58
 13/13 anonim válasza:
Ha az segít valamit, ötletnek. Mivel úgyis jövőhéten valentin nap, írj neki valami levelet, vagy hozz neki virágot,csokit. :)
2020. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!