Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési problémák? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési problémák? Hogyan kezeljem? (16/f, győr)

Figyelt kérdés

Egy csomó személyel chatelek (tem), és párral talizgattunk és minden jónak tűnt,chatelgettünk, nevettünk, stb, aztán egyszer csak lemondták a talikat az ismerőseim, majd vissza se írtak pedig mindent ugyanúgy csináltam mint előtte.

Úgy éreztem jól kijövünk, aztán egyszer csak puff vége.

Tudom jöhetnek a, "valami biztos nem tűnt amit csináltál és ez nekik nem tetszett", meg a "valamit pedig te rontottál el"

Tudom...vagyis nem értem mert eddig is ilyen voltam és semmi sem változott

Remélem eddig tudtatok követni, igazából nem tanácsokra vágyok csak egy kis megértésre itt

Legyen szép napotok ha ezt olvassátok <3



2019. aug. 5. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen téged minősít. Vannak akik unalomból szórakoznak mások érzéseivel.

De ha ez nem csak 1x-2x fordult elő én végiggondolnám mi az amit mindenkinél ugyan úgy csináltam akkoriban mikor faképnélhagyott. De ha privátban részletezed akkor szívesen segítek rájönni ha szeretnéd

2019. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megértelek. (tettelek)
2019. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!