Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? Hogyan jó ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sosem volt még olyan hogy a szerelmem viszonzott volt. De tegnap a srác akitbe most tényleg bele vagyok esve egy beszélgetés közben megszólalt hogy imádlak, de nem úgy hogy valami vicceset mondta vagy ilyesmi hanem halál komoly arccal úgy hogy a szemembe nézett végig, majd mondtam rögtön hogy mint barátok majd mondta hogy:nem, beléd szerettem! Barátok vagyunk elvileg amúgy. Nos nekem minden eddig próbálkozásom az érzéseim elmondására nagyon bénán sült el, és fogalmam sincs mit tartana cukinak, vagy mi ilyenkor a jó. Picit bővebben a kapcsolatunkról:

A gimis gólyatábor óta ismerjük ugye egymást de a tavalyi sítáborban lettünk barátok mikor is egy üvegezés során igen gáz szituba keveredtünk! Azóta konkrétan teljesen egyhullámhosszra kerültünk, minden nap beszélünk és együtt nevetünk és együtt sírunk vagyis ő mindig ott van ha sírok és megvígasztal. A sítábor után elindult a lavina és egyre több közös emlékünk lett, elég sok kínos is. Sűrűn hazakísér, esetleg meghív egy kávéra és nagyon sokat beszélgetünk majdnem mindent tud rólam csak igazán csajos, és személyes dolgokat nem tud! Nagyon sokszor megölel, a hátán visz (általában olyankor már ittam egy keveset) és nagyon gondoskodó velem, szokott “bóklni” amit eddig baráti önbizalom növelésének vettem de most utólag elgondolkoztam hogy lehet nem az. Befejezzük egymás mondatait, kb tudjuk hogy mire gondol a másik. Már nem igazàn bírok ki napot nélküle, hamarosan fél éve hogy többet érzek iránta barátságnál...

Bocsi ha hosszú és nehezen követhető, de most nagyon össze vagyok zavarodva! Hogy adjam a tudtára?



2020. febr. 5. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak mondd meg neki, hogy te is többet érzel iránta. Nem kell túlbonyolítani a dolgokat. Sok sikert nektek :)
2020. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez nagyon más mint a baráti beszélgetések...ha érzésekről van szó mindig zavarba jövök, vörös leszek, nagyon félénk és dadogni is tudok!
2020. febr. 5. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó pillanatba amikor ketten vagytok hozd fel neki amit mondott hogy tenyleg beled szeretett. Kerdezd meg hogy komolyan gondolta e. Ha azt mondja igen es latod rajta hogy komolyan gondolja vegyel nagyon sok batorsagot es mondd ki hogy te is szereted őt. Ha pedig meg bevallalosabb vagy csak szimplan kapd le utána 😀 tetszeni fog neki
2020. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem őelőtte ponthogy lehetsz önmagad.
2020. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kapjam le? Na az lenne igazán gáz!
2020. febr. 5. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező :)


Olvasva a soraidat, a gyerekkorom jutott eszembe, mikor még sulis voltam és megcsapott a a szerelem első szele. Istenem milyen jó is volt az...

Az olvasottak alapján minden kapu nyitva áll ahhoz hogy egy pár legyetek, minden feltétel adott ahhoz hogy igazán elinduljon az a lavina, amit te annak neveztél. Hiszen így, hogy csak barátok vagytok, nem tudjátok teljes egészében megélni az érzelmeiteket, mindig csak belekóstoltok és ennyi. Hol marad a szerelemes csók, a léleksimagó ölelés, a biztonságot adó kézfogás az utcán? Amíg visszatartjátok egymástól ezeket már már szenvesésbe fog átnyúlni ez a dolog, mert az igazi lavina jönne de valami visszatartja. De ahogy látom az is lassan eltörik.

Ém azt mondom ne félj megélni az érzéseidet, ne félj az esetleges elutasítástól és ami nagyon fontos légy önmagad, csak az aki eddig voltál. A másik fél azzal hogy ezt elmondta neked hogy imád, itt már minden csak rajtad áll.

Hogyan kezdj hozzá? Talán kettesben lehetnétek valahol, mélyen a szemébe néznék és onnantól már jönnek a szavak magától ;)

2020. febr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mások tanácsára is kíváncsi lennék
2020. febr. 6. 07:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer kettesben vagytok és úgy gondolod megfelelő a pillanat, hozd fel a témát. Ne gondold túl, légy őszinte.

Mitől tartasz? Van bármi gátlás benned, ami miatt nem mered megtenni ezt a lépést?

Esetleg az elutasítástól félsz?


Ha fennállna ennek az esélye, akkor nem lennétek ilyen szoros kapcsolatban és ne feledkezz meg az "imádlak" szólásáról se.

2020. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!