Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben el vehetem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben el vehetem a haverom barátnőjét? Vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A haveromon keresztül ismertem meg a lányt. De a haverom leszarja, és semmit nem érez irányt. Neki két dologra kell: hogy bár mikor amikor kedve tartja megb@ssza (de szó szerint) vagy azért hogy mindenféle bulikba meg minden hova elhozza és villogjon vele, ja és mostanság erőszakos is mert a lány elvileg nagyon jó az ágyban neki és ezért meg akarja tartani és szerinte erre az erőszak a legjobb módszer. Mi a “haverommal” picit eltávolodtunk de a lánnyal nagyon közel kerültünk egymáshoz, ő bevallotta hogy belémszeretett és rájött hogy én is belé. Van hogy mondjuk a barátja elmegy mosdóba és addig 2-3 percig olyan szorosan ölel hogy majd össze roppanok, kicsit megnyugszik és aztán tűri tovább ezt! Mit tegyek? Semmit nem tettünk a szerelem fizikai megnyilvánulásának terén, csak ölelés...

2020. febr. 8. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A csaj hagyja el, a "haverom" simán megérdemli, ha így bánik szegénnyel....


Sok boldogságot :)

2020. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

* a "haverod"


Automatikus javítás :/

2020. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
annyira azért nem jöhetsz be a csajnak, ha partner abban, hogy a haverod akár mikor megb@$sza
2020. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nagyon erőszakos a srác ész eszméletlenül mérges lenne ha megtudná ezt, nagyobbat ütne mint szokott és az szörnyű lenne. Ezért szeretném és elvenni a barátnőjét mert ha engem üt/ ver meg az jobb lenne mintha a lányt
2020. febr. 8. 15:47
 5/8 A kérdező kommentje:
*èn
2020. febr. 8. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért tűri ezt a lány? Hagyja ott az idióta erőszakos pasiját, beszéld rá. Csak kihasználja.
2020. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem meg semmi közöd ahhoz hogy köztük mi a helyzet. Minden lépés előtt az első az legyen hogy leülsz a haveroddal és beszélj vele erről a dologról. Kérdezd meg hogy érez a lány iránt, mondd el meglátásodat hogy nem megfelelően bánik a párjával, illetve azt is, hogy a párja sem jó utakon jar. Hisz sosem szabad elfelejteni, hogy arra a viselkedésre sincs mentség amit ő csinál. Illetve azt sr felejtsd el, hogy ha úgy alakulnak a dolgok hogy összejöttök, neked is lesz haverod... 😁

Szerintem az a lány aki ilyenre képes, valójában nem való másra csak szexre. Haverod csak belátta, hisz fiatal és férfi.

Illetve a lánnyal is érdemes lenne beszélni, hogy ez az értékrend amit képvisel nem megfelelő, legalább azt tegye meg hogy őszintén beszél a fiúval.

2020. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha 3 man vagytok beszéljétek meg a dolgot.

Bár ha jól értem akkor jóval nagyobb darab nálad tehát nem nagyon tudnád megvédeni a lányt tőle. A lány egyszerűen kerülje a társaságát, tiltsa le szakítson vele és ti találkozhattok nyugodtan olyan helyeken ahova a haverod nem nagyon jár.

2020. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!