Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 7 év eltérés két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 7 év eltérés két fél között oke? Én 16 vagyok a srác a barátnőm bátyja és 23.

Figyelt kérdés
Most hétvégén ott aludtam náluk és hát nagyon aranyos. Flört is volt meg amig barátnőm fürdött bejött a szobaba es leült mellém az agyra. Meg tökre sokat beszéltem vele. Bucsúzaskor ő kezdemenyezett az olelessel. És hát nagyon boldog voltam. És szerintetek ez oke? Azt belevéve hogy nem vagyok mar aza gyerekes 16 éves. Válaszotokat köszi!
2020. febr. 9. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
18 éves vagyok, a barátom 25 éves, köztünk is 7 év van. Szerintem 7 év egyáltalán nem vészes önmagában sem, de én úgy gondolom, hogy mivel a lányok amúgy is hamarabb érnek, mint a fiúk, jobb, ha kicsit idősebb a srác a lánynál. 16 évesen meg nem vagy már annyira gyerek, hogy ne tudd, mit csinálsz. Ha a barátnődet nem zavarja, hogy a tesója és te, szerintem rendben van. 18L
2020. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszönöm sokat segített! <3
2020. febr. 9. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Azért ebben a korban még kicsit necces, mert ő már felnőtt, jó esetben egyetemet végzett és/vagy komolyan dolgozik, külön él a szüleitől, építi a jövőjét. Te meg még énekórai ciki sztorikat mesélhetsz. Na meg 6-8 évig tanulsz még.


Mondom ezt úgy, hogy a barátnőm nálam 10 évvel fiatalabb (22)

2020. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
64%

Hát nagyon egyén függő. Van aki tudja ezt kezelni van aki nem de azt egy pillanatig se hidd hogy olyan érett vagy, vagy akár csak megközelítőleg olyan mint egy 23 éves ember. Amúgy mutass nekem egy 16 évest vagy úgy általában egy tinilányt aki nem azt mondja hogy ő érettebb a koránál és nem adja elő a "lányok amúgy is korábban érnek" sztorit. :D


Megnyugtatok mindenkit a lányok nem érnek 7 évvel korábban. :D A srác mint mondták is már vagy dolgozik egy laza 5 éve, vagy most végez az egyetemmel, esetleg kezdi a PHD-jét stb. Nagyon nem egy kategória egy 16 éves lánnyal. Aki persze már nem gyerek de azért nagyon sok tekintetben nem tart ott ahol egy 23 éves már csak azért sem mert az emberi idegrendszer ~21 éves korra fejlődik ki teljesen. Szóval yep... anatómiai képtelenség.


28F

2020. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy egymásba szerettek, csak ő már a nagybetűs életben él, és nem biztos hogy komolyan tud téged venni. Persze igen a lányok korábban érnek stb stb... Ami valóban így van, csak nem 7 évvel, tehát a hozzád illő srácnak inkább 16-19 közt kéne legyen mintsem 20-25 közt...

Ezt ne cseszekedésnek vedd semmi rossz szándékom nincs ellenvéleményt is elfogadok, viszont a másik az hogy egyébként tényleg ha emberileg passzoltok lehet belőle valami, az is lehet hogy hosszútávon bár véleményem szerint annak kevesebb az esélye.

Még egy dolog, azért én félnék a szüleid, sőt még az ő szülei reakciójától is. Ha átgondolod a te szüleid mit szólnának ha kiskorú létedre haza vinnél bemutatni egy 23 éves felnőtt férfit hogy ő a párod? Az ő esetében meg komolytalannak gondolná sok ember hogy egy ilyen fiatal lánnyal van együtt 23 éves létére, persze ha tényleg összejönne a dolog és azt látná rajtad a családja/ismerősei hogy te értelmes és érett vagy nem feltétlen lenne a dologról rossz véleményük de azért kicsit necces.

Nekem az egyik haverom 15 évesen együtt volt egy 20 éves csajjal, ott pl a csaj szüleinek nem tetszett nagyon a dolog hogy mit akar egy gyerektől, és még utólag a csaj se érti hogy miért volt egy 15 évesbe szerelmes...

Mindezek ellenére sok sikert kívánok nektek, drukkolok hogy összejöjjön a dolog. Legrosszabb esetben tapasztalatot szerzel egy nálad idősebbtől ami előnyödre válhat.

-Írta egy 17 éves srác-

2020. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sok múlik a lány érettségén. Ismerek nagyon érett és nagyon éretlen 16 éves lányokat. Én 25 vagyok és nemrég voltam szerelmes egy 16 éves lányba, akiből simán kinézném a 18-20 éves kort.


Csak, hogy példát is mondjak, sok múlik azon, hogy a lánynak eddig hány kapcsolata volt, szűz-e még, rendben van-e a testével vagy én csak arra kellek, hogy megerősítsem az önbizalmát.

Nekem sokkal jobban tetszenek azok a lányok, akiknek már volt legalább 1 vagy több kapcsolata, ahol rendszeresen éltek nemi életet.

Nekem már volt 5 kapcsolatom, így fura lenne egy teljesen szűz lánnyal összejönni.

2020. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!