Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza utasított de miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza utasított de miért?

Figyelt kérdés

Az volt hogy elmondtam hogy szeretem, ő pedig állítólag azért nem szeretett volna össze jönni velem mert még fiatalok vagyunk.

Nem értem hogy miért mondta, esetleg lehetséges e az hogy csak egyszeruen hirtelen erte őt mert eddig csak mint haverok úgy beszélgettünk.


17/F


2020. febr. 11. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok? Szerintem ez kamu duma. Nem akart megsérteni és hazudott valamit gyorsan.
2020. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gyanakszom amit az első írt, tipikus "nem akarlak megbántani" kamuzás.
2020. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki, de nem akar meg bántani.17l
2020. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már itt kamuzik, akkor gondolj bele, hogy mi lenne ha kapcsolatba lennétek! Ott is kamuzna talán még is csalna! Ha már ilyen aproságnál hazudik, az nem a legjobb jel tapasztalataim szerint.
2020. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, úgy látszik tovább kell állnom
2020. febr. 12. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is 17,akkor egyértelműen kamu. Ha meg fiatalabb,akkor lehetséges is,hogy nem akar még kapcsolatot
2020. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hany eves a lany?

Mert ha majdnem egy idos veled akkor ez egy nem akarlak megbantani elutasitas volt :/

2020. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!