Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért utasított vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasított vissza?

Figyelt kérdés
Az volt hogy a barátom haza kisér és még nem csókolóztunk ott áltunk egymás előtt és néztük egymást én még soha nem csókoloztam és vetem a bátorságot és szájon akartam puszilni de erre ö el rántota a feit és csak atunk egymás arcára puszit és el ment. 2ével öregebb mint én nem tudom mi baj lehetet. Elég szarul eset de mindig mondja hogy szeret meg ilyenek és suliba is mindig velem van(szünetekben) elég sokat szenvedett hogy meg kaphason. Mindenkinél csak áradozik rólam klasz fiú szinte álom pasi. De ezt nemtom mi volt. Helyesirásért bocsi
2018. jún. 2. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket szimplán meg kell kérdezni a másiktól, ez egy olyan helyzet. Jobb, mint találgatni, nem igaz?
2018. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!