Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerettük egymást, de nem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettük egymást, de nem egy időben. Ti ilyenkor mit tennétek? (L)

Figyelt kérdés
Vagyis igazából én most szeretem. Röviden az volt/van, hogy nyáron kezdtünk el beszélni ő mindig írta hogy találkozzunk,aztán ő belémszeretett. De én itt még csak haverként tekintettem rá. Ő kb 3 hónapig próbálkozott, azalatt én leirtam neki hogy hagyja ezt az egészet mert sajnos nem tudom viszont szeretni. De én ezzel igazából csak jót akartam neki, mert nem akartam hogy szenvedjen. Ennek ellenére nagyon jó volt a kapcsolatunk és barátként nagyon szerettem. Aztán kb egy hónap múlva rajottem hogy én beleszerettem. De itt már tudtam hogy ő tovabblepett, mert már máshogy viselkedett velem, és nem is voltunk már olyan szoros kapcsolatban. Ezért nem is mondtam el neki. Aztán egy hónapra rá kiderult. Nagyon összevesztunk, ő engem hibaztatott, hogy én csesztem el. De mégis mivel? Hogy nekem idő kellett ahhoz hogy legyenek érzéseim? Mert jobban meg kellett ismernem.. Meg azt kérdezte hogy nem gondolom hogy kicsit elkestem? És most ott tartunk hogy nagyon megromlott a kapcsolatunk, és én vagyok aki szenved. Ilyenkor már tényleg nem lehet visszahozni az érzéseit? És hogy engedjem el, ha mindennap látom? És nagyon fáj.. De néha még mindig úgy viselkedik mint aki akar valamit, holott tudom hogy nem..

2020. febr. 12. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha továbblépett akkor szerintem hagyd. Mi úgy sem ismerjük a teljes történetet így érdemben nem tudunk segíteni.

Abban viszont szerintem tényleg te rontottad el hogy úgy közölted vele az elején hogy teljesen esélytelen. Elég lett volna annyit mondani neki hogy hagyjon egy kis időt és majd visszatértek rá.

2020. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem téged szeretnélek hibáztatni, de át kellett volna gondold amikor ő bevallotta neked hogy többet érez, hogy te mit érzel. És nem úgy kellett volna hogy jajj bocsi nem vagyok szerlemes nem kellesz( ha szebb szóval mondtad sem) hanem ahhoz viszonyítani, hogy milyen tulajdonságai vannak és ép ésszel átgondolni, te rontottad el sajnálom. A srác helyében én sem szeretnék már veled kapcsolatot akármilyen szép, kedves, törődő lány vagy. És ha valakinek h*lyén hangzik akkor sem, mert van önbizalmam és nem fogok más után koplatni hogy miután még lepattintott simán jöjjek össze vele az első adandó alkalommal. Felejtős, lépj tovább mint ahogy ő tette 3 hónapja. UI: nem bántásból írtam, de ezt tényleg te rontottad el.
2020. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál legkozelebb gondolkodj mielott cselekszel
2020. febr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad...nem számít már, hogy ki cseszte el...de egy ilyen múlt után nem lehet felhőtlen a kapcsolat, nem lehetne tiszta lappal indulni...mindig rajta maradna ez a bélyeg.
2020. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!