Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit válasszak? Volt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? Volt egy barátnőm egy balerina innen hívjuk csak B. -nek. Csodálatos volt vele minden, szerettük egymást, és 1. -ső voltam neki az életében minden szempontból.

Figyelt kérdés
Aztán 2. hónap utolsó napján kiszakadt a gumi és az anyjának elmondtuk, és mivel Ő csak a homeopátiába hisz elég kellemetlen volt. Sőt az anyja el is intézte, hogy kikérhessünk gyógyszert. Mi terveztük is tovább a dolgokat, és a gyógyszer után is úgy köszöntünk el, hogy semmi baj jóban rosszban szeretjük egymást. A nevelő apja ki is volt rám akadva mert zavarta, hogy sokat feljárok meg egyszer a vesekövét hagyta pihentetni még 1 nappal tovább és nem ment be suliba, (meg azért is mert velem volt egész nap).SZóval elmondták neki bent, hogy nem én vagyok az igazi + táncos és a táncosoknak biza nincs sok idejük, no meg sokat utazik. Stb. Ráadásul másnap pont utazott felépni, ami még nyomott egyet a mércén, hogy féltünk rosszul lesz a gyogyszertől. SZÓVAL másnap mondta, hogy régről tetszik neki egy sárc és múlthéten azért csókolt máshogy mert hallota, hogy tetszik neki és ő nem akar így velem együtt lenni mert, nem akar mást szeretni miközbe nekem mondja, hogy szeret.A srác egyérteműen nem jött azalatt az 1 hónap alatt se vele össze amit így külön töltöttünk és kb. minden ideje most a táncra megy.Viszont el van bizonytalandva, hogy rosszul tette-e természetesen tiltakozik és irogatja, hogy nem nem hiányzom, de amiket pósztol és amennyire nem tud összszedetten írni nekem, illetve bevallásos alapon is egyedül érzi magát.Közben van egy szembelevő szomszéd lány aki tök aranyos és elmondtam neki a sztorimat és mivel első "randi"-s találkozáskor megomontam, hogy nekem még kell idő. Hát szóval eltelt egy hónap és lassan ismerkedünk meg, és tök aranyos szimpi oda jár szertornázni mint én csak korábban végez, és most mondta, hogy szimpatikus is vagyok neki, és baromi aranyos meg jófej, tök jól elbeszélgetek vele. Ő legyen most K. De B. -be nagyon szerelmes vagyok és nagyon hiányzik, valószinüleg ha odamennék akkor igyekezne nemet mondani, de talán ha beszélek vele össze is jönnénk újra, csak szenvednénk az idővel, hisz neki nincs túl sok nekem meg részlegesen sokszor kevés sokszor sok, de egyeztetni nehéz lenne. Ő táncos akar lenni és éretségizik ezévben és jövőre végez a táncművészeti egyetemen. K. Meg most éretségizik és valamilyen gazdasági szakot szeretne tanulni. A baj nem tudom kivel legyek, vagy mit tegyek, a B. -vel kínok árán és talán sikerre jutnék és bologak lennénk, és nagyon sokat jelente neki is meg nekem is. K. Is sokat jelentene, és talán rosszúl is esne neki, bár mondta, hogy ismerkedjünk és még csak barátok vagyunk, de mondta, hogy szívesen elmenne valamikor velem moziba, de neki is most szűkös karácsony elött az ideje, meg a karácsony miatt. Segítsetek szerintetek mi legyen. Mind a 2 jó lenne nekem, és talán K. nál még nem bújt ki a teljes csírája a szerelemnek de B. -nél meg már talán túl hervadt is.

#szerelem #döntés #balerina #tornász #szerelmes #kilegyenapárom #tiniviág #vagy a #lazasárc
2018. nov. 30. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj magadnak időt. Nem dolgoztad fel az előző kapcsolatod és hiányzik az az érzés, hogy nem vagy egyedül. Inkább csak kicsit fókuszálj magadra és kicsit hagyj időt arra, hogy rágyere te mit illetve kit szeretnél igazából melletted. Amíg így rá vagy stresszelve és pro-kontra listát írsz az időpről meg stb. addig fogalmad sincs, hogy mit és kit akarsz. Szánj magadra időt!
2018. dec. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem neked most nem feltétlen kéne barátnő. Hadj magad pihenni.

Nem találom jó ötletnek, hogy újra a volt barátnőddel legyél. A másik lánynak pedig mond meg, hogy te még nem szerettél ki az előő kapcsolatodból, s nem szeretnés hitegetni

2018. dec. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!