Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vesz nekem a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesz nekem a barátom soha virágcsokrot csak cserepes virágot?

Figyelt kérdés
Annyiszor mondtam már neki, hogy én azt szeretnék mégis minden alkalomra cserepeset kapok, pedig annyival szebb és édesebb egy csokor. Soha nem kaptam még és kis dolognak tűnik de engem úgy bánt, hogy ennyire nem gondol előre egy alkalomra, hanem csak előtte 1-2 nappal vesz egy áruházban egy sima cserepeset, ami amúgy nem is olcsóbb mint egy csokor.
2020. febr. 13. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem figyel oda rád, nem vagy fontos neki.
2020. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én most is úgy készültem a Valentin napra hogy személyes aranyos ajándékot kapjon, meg melle valami hasznosat is amit tud használni és annyira bant hogy ennyit nem tud észben tartani csak ma elmegy egy boltba és megveszi azt a virágot. De amugy minden idejét velem tölti, folyton mondja hogy mennyire szeret és tudom, hogy szeret de annyira szörnyen megy neki ez az ajándékozás hiába mondom konkrétan mit szeretnék!
2020. febr. 13. 15:29
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy mindig jókat ad, figyel rám de ezt a nyamvadt virágot az istenért nem képes eltalálni soha
2020. febr. 13. 15:35
 4/16 Lena7 ***** válasza:
96%
Lehet ,hogy azért add mindig cserepesvirágot ,mert az "tovább tart" , nem hervad el 1-2 nap után úgy ,mint a virágcsokor
2020. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Én is inkább cserepest vennék neked, de ha ez a kívánságod kapnál olyat.

Esetleg vennék neked örök rózsát.

2020. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
A cserepes az nem hervad el. Ha azt gondozod és április akkor kivirágzik és jobb esetben örök. Ugyancsak a szerelem.
2020. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom...inkább örülnél, kapsz egyáltalán és hogy olyat ad, ami meg is marad évekig, nem kell 1 hét után kukában landolnia. Elég gyerekes a felfogásod kérdező. Lesznek itt még gondok, ha ezen képes vagy fennakadni kis hercegnő. Inkább becsülnéd meg a srácot...
2020. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek emiatt és boldog vagyok hogy gondolt rám, első baratom, soha nem kaptam meg fiutol csokor virágot és szerintem minden lány örül neki és szeretne kapni. Az egy-két szálas csokrok is nagyon szépek. Csak nem kaptam még soha, semmilyet mivel ő az első baratom.
2020. febr. 13. 16:20
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
De ez hiszti és követelőzés. Mi az, hogy "annyiszor mondtam már neki"? Kötelező adnia? Nem! Kötelező úgy táncolnia, ahogy te fütyülsz? Nem! Nehogymár te kötelezd arra, hogy azt kelljen vennie, amit a kisasszony akar. Ne nézz annyi romantikus filmet, mert már most vannak elvárásaid. Ok, hogy nem kaptál még, de tényleg ennyire fontos, hogy halott, vágott virágot kapj élő helyett?! Bizony, a vágott virág miattad hal meg. Én örülök, ha nem vágottat kapok, hanem cserepeset. Át kéne gondolnod.
2020. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
lehet csak azért mert nem tudja hogy kell virágcsokrot rendelni, és olyan antiszoc, hogy nem akar a virágosnál tudatlanul érdeklődni
2020. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!