Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Majdnem 2 évvel a szakításunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 2 évvel a szakításunk után jöttem rá, hogy még mindig szeretem Őt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 évesen összejöttem egy sráccal, együtt voltunk hét hónapot. Sokat veszekedtünk, csalódást okoztunk egymásnak, ezért vége lett, azonban utána legalább még egy évig össze össze járogattunk, de sosem volt már semmi komoly. A legutolsó és hát végeleges elválásunk óta nagyon haragszik rám, én is rá...De közben rájöttem, hogy még mindig szeretem őt, valószínű végig szerettem. De a "kapcsolatunk" szörnyű. Úgy teszünk, mintha a másik nem létezne, de van, hogy észreveszem, hogy néz, vagy múltkor pl amikor a sulifolyosón beszélgettem egy sráccal,direkt úgy ment el mellettem, hogy meglökött és a srácot is...Most nem tudom mi van.A legutolsó elválásunk óta fél év telt el, mivel nagyon dühös rám (és félig meddig okkal), nem nagyon van bátorságom lépni felé,de nagyon hiányzik az életemből, vissza akarom kapni. De fogalmam sincs hogy mit tegyek. Írjak rá? De félek ha pozitívan is reagálna, talán csak kitervelne valamit, hogy megleckéztessen. De ha nem teszem meg, úgy csak ostorozom magam és bármilyen fiú jön az életembe, tudom, hogy hozzá fogom hasonlítani, mert az érzem számomra rajta kívül senki nem megfelelő.
2020. febr. 14. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. Ennek vége szivi.
2020. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fecuskah válasza:
51%
Írj rá és kérj tőle bocsánatot, aztan majd kiderül hogyan reagál rá. Viszont készülj fel lehet hogy már pusztán azon felhúzza magát ha rád gondol. Ha még mindig szereted neked kell lépned mert lehet a srác már kezdi elengedni ezt a dolgot.
2020. febr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress hobbit magadnak és előre nézz.
2020. febr. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!