Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy irjak rá....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy irjak rá. Valaki tanács?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tegnap egy buliban találkoztam egy lánnyal. Nem sokat beszéltünk de a nevét azt tudom meg is kerestem instán és eléggé bejön de nem tudom hogy irjak rá
2020. febr. 17. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Haverom azt mondta, járjak veled mert illesz hozzám. Ahogy elnézlek, egyetértek vele
2020. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
egy szia is megteszi
2020. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

“Szia!

Együtt töltött esténk után, szerény 4 óra alvást követően kinyíltak szemhéjaim. A plafont bámulva gondolkodtam, hogy mi lenne a megfelelő megoldás az álmaimban kísértő vörös szemű nindzsák elűzésére... ahogy Rád gondoltam, szorongásom egyből elmúlott, és örömtelien keltem ki megvetett ágyamból.

Szükségét éreztem tehát, hogy eme levelet önnön postafiókodba bocsájtsam. Fel is tenném lényednek esszenciális kérdésem: szeretnél beszélgetni jómagammal? :)”

2020. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!