Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolatból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból szerelem?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem abba, akivel csak szexelni és beszélgetni járunk össze. A baj az, hogy komoly kapcsolata van a férfinak, és nem akarok belerondítani, és azt sem tudom, hogy hogyan ''ábránduljak'' ki belőle...
2020. febr. 17. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Szia.

Butaságot csináltál hogy összefeküdtél egy férfival akinek komoly kapcsolata van, kétlem hogy beletudnál rondítani a kapcsolatába hiszen csak használta a tested.

Legyen tanulság hogy lányként sohasem érdemes belemenned szexkapcsolatba mert 90% hogy belefogsz szeretni a férfiba


Ennek biológiai oka vannak,megfigyelték hogy lányok/nők nagyrésze szex után kezd igazán kötödni a párjához, míg férfiaknál az első szex előtt a legnagyobb kötödés, utána nagyon ritkán alakul szerelemmé ha előtt nem volt semmi.


Tanulj ebből és szakaítsd meg a férfival a szexkapcsolatot, csak szenvedni fogsz ha benne maradsz

2020. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2-es, ez nem igaz, mert több férfival is szexkapcsolatban vagyok, van akivel már 8 hónapja. Mégsem szeretem... Pedig ugyanúgy elbeszélgetünk.
2020. febr. 17. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Igen van egy kivétel azt tapasztalták hogy nők/lányoknak akiknek már több mint 5+ szexuális partnere volt élete során, sokkal kevésbé alakult ki szerelem. Mindenesetre bizonyos tapasztalati szint alatt ez igaz.


Szóval te tapasztaltabb vagy, akkor sem jósolok ennek a kapcsolatnak nagy jövöt. Hidd el egy férfi sem fogja eldobni komolykapcsolatot egy szeretőért, persze lehet hogy te leszel a 10 ből 1 akinek összejön.

2020. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már azzal sikerült belerondítani, hogy "komoly" kapcsolat mellett veled csalja a párját:')

Szerintem is jobb lenne, ha szakítanál, mert később tényleg csak egyre jobban fog fájni:/

Max elmondhatod neki, hogy miért döntöttél így, akkor rajta áll a dolog. De kérdés, mennyire tudnál megbízni benne, hogy veled nem teszi meg ugyanezt, nem csal-e meg mással.

Mindenesetre kitartás!

2020. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Mar az eleg tré hogy úgy toszol a csavoval h komoly kapcsolata van🤦‍♂️🤣
2020. febr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!