Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszek neki, akkor miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszek neki, akkor miért bunkó?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú osztálytársam aki az osztály legmenőbb sráca, mindenki oda van érte és mindenki jóba akar lenni vele, sokat mesélhetnék róla amúgy jól nézki, csak egyszer egyszer olyan paraszt tud lenni hogy az hietetlen.

Na szóval ez a srác minden lány osztálytársamnak tetszik, vannak pillanatok mikor én is felfigyelek rá és nevetek rajta.

9-től kezdődött ez az egész, már akkor láttam hogy tetszem neki, mikor rá néztem nézett, és olykor halottam hogy rólam beszél hogy "milyen szép vagyok, meg édi", persze ezt nekem is jól esett így vissza hallani:)

Na ez még semmi, mindig ivott stikibe a vízemből, meg gyakran jött hozzám ismerkedni, beszélgetni még ilyenkor jó viszonyba voltunk.

Igy társaságba nagyképű és néha bunkó sőt.

Majd valami folyamán megutált engem, vagy ezt érezteti, nem tudom felfogni hogy mitakar ezel el érni.

Legtöbbet szivatott engem, meg beszolt nekem én meg soha nem hagytam magam. Szerintem azért csinálja hogy valamilyen szinten felfigyeljek rá és tálsalogjak vele, mert másképp nem megy.

De vannak pillanatok hogy tényleg megtud bántani mikor tudja hogy megbántott, próbál a közelembe lenni és ilyenkor szemezünk.

Mikor kacagok vagy mondok valamit akkor elpisolyog, ezt sokszor észtre vettem.



2020. febr. 14. 23:47
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
L/17
2020. febr. 14. 23:52
 2/23 anonim válasza:
76%
Rossz kategóriába írtál.
2020. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
79%
Mehet a tini kapcsolatokba...
2020. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Téged sem az eszedért fognak szertni. Én is suli menője voltam most pedi g a város menője vagyok, sportmotorral jártam suliba elég drága ruhákban ,így hát a lányok értem is odavoltak. 9.-esként 12. esekekjkel is és egyszerre 5-6 lánnyla simán kavartam :D Az ilyen menőket jó elkerülni. Nem tudom mit akar elérni talán téynleg azt, hogy figyelj rá, de én mikor menő voltam ha te ennyire nme közelednél felém és látnám, hogy annyiar oadig vagy értem h a tenyerembol eszel tuti hagynálaka fenébe oylan csajjal kavarnék vagy bokolnék akit nehezebb megkapni...menő srácok gyakran játszadoznak acsajokkal... ne vedd komolyan.. inkább keress egy normális magadhozvaló fiút, mert mindenki rajtad fog nevetni hogy bedoltel mr. nagymenőnek :D
2020. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
45%
Mikor még közép suliba jártam nekem is ez volt. Ugyan az a szitu. Sztem tetszel neki csak mivel nem tudja a reakciód így néha kedves néha bunkó. Beszélj vele őszintén h mondja el mit akar
2020. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akaratból írtam ide, mert tudtam hogy itt lesz válasz;))
2020. febr. 15. 00:04
 7/23 anonim válasza:
97%
Akinek tetszel az nem bunkó, illetve még éretlen, buta, haverok előtt menőzik típus, vagyis egy kalap kakit nem ér.
2020. febr. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

Egy nárcisztikus fajankó. Érettségi után a kutya se lesz kíváncsi rá.

Nézz keresztül rajta.

Azt élvezi, hogy játszadozhat veled, mint macska a gombolyaggal, vagy kisegérrel. Kell a hiúságának.

Az ilyen pasasok üresek, csak skalpokat gyűjtögetnek.

Nem te vagy az egyetlen, akivel csinálja.

Ne kérdezz rá semmire, mert azzal is a hiúságát eteted, azt jelzi a számára, hogy túlzottan foglalkozol vele.

Az ilyen kis paprikajancsiknak nincs szükségük érzelmekre, kötődésre, felszínesek, a suliban veled játszik húzd meg, ereszd meg játékot, élvezi, hogy zavarba hoz téged, hogy foglalkozol vele. Délután meg mással randizik, de közben a telefonon már szervezi a harmadikat.

Ne legyél te díszlet az ő primitív játszmáihoz. Az ilyen alkatból sosem lesz megbízható társ.

2020. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem te magad vagy ebben a szempont, hanem a strigula, meg hogy a haverjai előtt láttassa, hogy őérte minden csaj odág van, meg vissza. Ezért provokál.
2020. febr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

A nők miért bunkók azzal aki tetszik nekik?

Ha erre megvan a válasz, számodra is meglesz.

2020. febr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!