Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Egyáltalán lehet még esélyem bármire?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe eléggé szerelmes vagyok és már már kapcsolatunk van, de nagyon gyorsan haladt eddig és most szóltam neki hogy lassítsunk és beszélgessünk kicsit. Elmondtam neki hogy bi vagyok vagyis ugye mind a két nemhez vonzódom és hogy 1 exem van aki lány, és vele voltam együtt szexuálisan is, de biológiai értelemben szűz vagy és fiúval nincs tapasztalatom. Én úgy érzem tisztességes és normális voltam, megkérdeztem hogy ő szeretne-e valami elmondani. És akkor elkezdett magyarázni hogy nem, ő normális és elnézést hogy nincs melle meg női micsoda a lába között. Megkérdeztem hogy tisztában van-e azzal hogy mit jelent ha valaki biszexuális, és hogy tudja-e hogy nem csak a saját nememhez vonzódom. És hogy nagyon szeretem őt és szeretném hogy egy szuper kapcsolat legyen. De ő erre otthagyott és kibeszélt a haverjainak akik meg elkezdtek hülyeségeket kitalálni rólam! Most mit tegyek? Ez az én hubám?

2020. febr. 18. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy a te hibád.... Csak egy paraszt bunkót fogtál ki, sajnálom :(
2020. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mit tehetnék?
2020. febr. 18. 11:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg továbblépni. Ha sikerülne is összejönni a sráccal, szerintem nem lenne kellemes kapcsolatotok.
2020. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Thispain ***** válasza:
Eszközeid, tudásod, kapcsolataid, és fizikai erőnléted függvényében bármit tehetsz. Hogy ezek közül mit teszel meg, az a döntéseidtől függ, amit hozhatsz a céljaid alapján, a külső, és/vagy múltbéli tényezők alapján is, de hozhatsz döntést mindezek figyelmen kívül hagyásával is.
2020. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De valaki érti miért csinálta ezt? Direkt akart megbántani? Vagy nincs is fogalma az emberek lelkivilágáról? Én tényleg szeretem és szeretném hogy kapcsolatunk legyen, de most nagyot csalódtam és nagyon megbántott! Ezt elmondjam neki? Lehet hogy segít?
2020. febr. 18. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetnél?

Talán ne legyél buta, és ne egy tapló után loholj! Van milliárdnyi értelmes pasi a világon, nagy részükkel esélyed is lenne arra, hogy értelmes kapcsolatba csöppenj, ne az után vágyakozz, amiben garantáltan rosszul éreznéd magad.

2020. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, aki nem megaláz, hanem szeretne, és tisztelne, azután te sem futnál ennyire?
2020. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bekapcsolt a tipikus női lúzergén, és az után futsz aki megaláz és leköp. Egy férfinak el kellene fogadnia, megvédenie, boldoggá tennie. Ő ezt csinálta? Nem, hanem valami beteg gúnyt űzött valamiből amit te bizalmasan megosztottál vele.

Tiltsd, és felejtsd el.

2020. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon bunkó volt az biztos. De tőle nemhogy szerelmet, de mást se nagyon várj. Sőt én visszavágnék neki úgy, hogy megemlegetné! Elmondanám pár haverjának, hogy azért mondtad el ezt a lányos témát neki, mert ő is elmondta, hogy volt már fiúval. :)
2020. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"De valaki érti miért csinálta ezt? Direkt akart megbántani?"

Figyu! A srác talált egy klassz csajt. Minden jól alakult, gyöny9rű reményekre adott okot, erre derült égből hideg zuhany :-)), kiderült, hogy a csaj a másik nemhez (is) vonzódik. Vagyis sohasem lesz az övé, legjobb esetben is meg kell osztoznia valakivel rajtad.

2020. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!