Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk. Másnap messenger...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk. Másnap messengeren: Én: Makacs vagyok és mindig csinálok valami hülyeséget, de szeretlek. Tényleg. Örökké. Soha nem tudnálak elhagyni. ❤ Ő: Kérlek ne mondd ezt. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nekem ügy tűnik ebből, hogy még érez valamit irántam, vagy már hallucinálok a fájdalomtól?

2020. febr. 20. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, érez, de akkor se tud elviselni téged, tehát nem marad veled.
2020. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Több mint valószinű ezzel megnehezíted a felejtés, bűntudatot keltesz benne...

Kitartást, bármilyen nehéz is de túl leszel rajta előbb utóbb, csak ne irogas neki ilyeneket, sőt ha lehet semmit se. Ne járasd le magad. Fel a fejjel.

2020. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt szeretné, hogy hagyd békén és ne zsarold érzelmileg. Ne képzelj bele semmit.
2020. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben hol az érzelmi zsarolás? Azért ìrtam, mert megbántottam akaratomon kívül, ez vezetett a szakításhoz.
2020. febr. 20. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ebből úgy tűnik, hogy ő nem akar már veled együtt lenni, és szeretné, ha nem írogatnál neki többet ilyeneket. Magyarul igen, hagyd békén.
2020. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg ő már nem érez irántad semmit. Hogy szakítottatok? Ő mondta, hogy vége? Vagy veszekedtetek? Ha még beszélő viszonyban vagytok, akkor minden bizonnyal azért írta ezt, mert nem akar megbántani azzal, hogy ő már nem viszonozza az érzéseidet. Vagy csak tudja, hogy úgysem fogod örökké szeretni. Fiatal vagy, előtted az élet. Hidd el, másba is lehwtsz szerelmes, hiába érzed úgy most, hogy te csak és kizárólag őt fogod szeretni egész életedben.
2020. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 egyik éjjel ráírtam, hogy fenn vagy? Ő válaszolt, hogy igen, mi történt? Jól vagy? (Mert nem válaszoltam.) Másnap is megkérdezte mi történt. Mondtam semmi baj, nem érdekes. Valamit a nyárról szerettem volna kérdezni, amikor megbántott, de meggondoltam magam, bem akartam előhozakodni a múlttal. Elég viszontagságos kapcsolatunk volt, több fordulós. Utána még egyszer közel kerültünk egymáshoz, amikor mondtam egy hülyeséget, amitől ideges lett, és hiába kértem bocsánatot, most elege van belőlem. Ezért ìrtam most azt, amit ìrtam, akartam hogy tudja hogy szeretem. Mert amikor azt mondta szakít beolvastam neki, minden elfojtott dolgot. De ettől még szeretem, remélem hogy legbelül ő is engem, és rájön, hogy ha megbeszélnénk a dolgokat nem kellene állandóan szakìtani. Nem tudom, elfogyott-e részéről a sztori.
2020. febr. 20. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Na, így meg pláne semmi értelme, hogy már többször is szakítottatok.
2020. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!