Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi? A saját ket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? A saját ket fülemmel hallotom hogy egy elégé jó csaj az osztályból azt mondta hogy egyepkent en nezek ki a legjobban aztan engem nézet

Figyelt kérdés
Oke ezzel nincs semmi baj és nem hallotam rosszul de akkor miert nem beszelget velem altalaban én kezdeményezek pedig van egy másik osztály társam akivel tok jol elvan nem vagyok féltekény csak fura

#Rrddf
2020. febr. 22. 20:39
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
100%
Attól mert valaki jól néz ki nem feltétlen tetszik, nem feltétlen akarok tőle valami komolyat. Sokszor én is megjegyzem, hogy xy milyen jól néz ki, de ennyi, semmi több.
2020. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Á értem en vegülis nem akkarok tőle semmit
2020. febr. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!