Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hívjam el lányként a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el lányként a fiút valahová?

Figyelt kérdés
Eddig amikor beszéltünk, mindig én írtam neki, de nagyon aranyos volt, meg mondta ,hogy nem zavarom. Viszont nekem nagyon tetszik, van valami ötletek,hogy hogy hívjam el? Gaz ha en hivom el?
2020. febr. 26. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sztem sehogy. Ha akar, úgyis elhív ő.
2020. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Engem úgy szoktak, hogy "nem megyünk valahová?" vagy "nem talizunk valamikor?".


Szerintem egyáltalán nem gáz, én szeretem mikor egy lány kezdeményez. Legalább tudom, hogy tényleg akar valamit. Meg ugye van az is, hogy úgy gondolom semmi esélyem és nem is próbálkozok. Ő esetleg hiába ad jeleket én nem látok bele semmibe semmit. Hogy jajj, pl most letüsszentett, ez azt jelenti, hogy nedvesedik tőlem és nyál cserét szeretne??

Ilyenkor is jobb esetleg ha ő szól hogy figyi má' én ennék egy fagyit, valamikor nem megyünk el fagyizni?

2020. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csicuki ***** válasza:
74%
Ne bonyolítsd túl csak menj oda hozzá és kérdezd meg hogy elmegy e veled randizni vagy csak moziba vagy pizzázni esetleg csak sétálni, beszélgetni amihez van kedvetek.
2020. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem is irták, nem kell ezt túlbonyolítani. Megkérdezed lenne-e kedve sétálni valamikor, mert imádsz sétálni de egyedül unalmas. De oda hívod ahova szeretnéd, enni vagy moziba vagy bármi.

Arra figyelj azért hogy ha randit akarsz, akkor olyan helyre menjetek, ahol tudtok beszélgetni, tehát pl. randizni ne mozit válassz mert ott nem nagyon tudjátok megismerni egymást

2020. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!