Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten hol lehet egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet egyedül lányként ismerkedni, beülni valahová?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok (21 éves) , de az ismerkedés nem nagyon megy, a munkahelyemen főként nők dolgoznak, iskolába jelenleg nem járok, sajnos baráti társaságom sincs nagyon akikkel el lehetne járni ide oda. A kérdésem az lenne, hogy van olyan hely ahova így egyedülállók elmehetnek ismerkedési célból, és nem ciki egyedül menni? Vagy valami tanács? Én már kifogytam az ötletekből, a netes ismerkedés sem túlzottan jött be. Köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 11. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az ölembe beülhetsz :D
2015. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Van egy ilyen peaches and cream nevű szórakozóhely, mindig azt írják, hogy a péntek este a szingliké.
2015. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bulikba inkább ne ismerkedj mert ott leginkább egyéjszakás partnert keresnek a srácok, főleg ne a peachesbe menj :D az a baj hogy annyi bunkó ember van főleg pesten, hogy én már az utcán sem merek ismerkedni, ezért maradt a strand/barátok által/internetes ismerkedés :)18f
2015. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) bulizni nem nagyon szoktak egyedül menni nem? veszélyes is meg olyan kellemetlen
2015. júl. 11. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés azért nem jött be mert nem találkoztál még velem :') :D


Amúgy nem tudom.. Engem is érdekelbe hogy hol lehetne összeszedni valami nőt.. :D

Munkahelyemen csak 30+os emberek vannak.. :( (meg munkatárssal nem is kezdenék)

2015. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 megadeth18 ***** válasza:
Ne szórakozóhelyen. Amúgy keress egy barátnőt, azt könnyebb, pl. a munkahelyedről menj el valakivel a margitszigetre, és ott nézzetek ki magatoknak szimpi legényeket, aztán üljetek melléjük egy üveg borral.
2015. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne ha nem ők is 30-40+-osak lennének már gyerekekkel, családdal
2015. júl. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!