Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
A szüleim eszméletlen szigorúak. És nem szeretnék hogy bármi közöm legyen a fiúkhoz egyenlőre. Viszont megismertem egy srácot akibe első találkozásunk kor beleestem. És ahogy mindig találkozunk telejesen beleszerettem. Valentín napon hazakísért és mivel úgy tudtam senki nincs otthon megcsókolhatott. De anya otthon volt meglátott minket és ott az utcán jelenetet rendezett meg minden rossznak elhordta a srácot (EGY CSÓK MIATT) és hogy megront engem, meg elveszi az ártatlanságomat. Meg ilyet mondott: “Kishölgy nem megbeszéltünk hogy még fiú barát sincs nem hogy erkölcstelen dolgokat művelni vele?” És elzavarta a srácot, hogy soha többé nem lehet semmi köze hozzám. Nagyon fájt a dolog de nem igazán mertem lázadni. Ma láttam az utcán, rámosolygott és én szívem szerint ott elsírtam volna magam. Hogy verjen ki a fejemből?

2020. febr. 27. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne tudjanak róla. Ne kísérjen haza. Ilyen szülők mellet csak ezt lehet csinálni. Kivéve ha 10 éves vagy a srác meg azért idősebb. Akkor tényleg nem kéne xD
2020. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!