Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem ezt el? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem ezt el? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van a barátom akivel anyumék boronáltak össze, mert a szüleink nagyon jóban vannak. A barátom a szülők előtt megjátsza a szuper, gondoskodó barátot és egyépként az egész kapcsolatunk a szexről szól, már egy éve, és vele kellett elvesztenem is... anyunak próbáltam ezt elmondani de nem hisz nekem mert ő tök mást lát. Van egy fiú aki a legjobb barátom és már nagyon rég szerelmes vagyok belé, folyamatosan próbálom magamból kitórölni ezt, de nem megy... a héten az ő érzéseinek bevallásául és az enyémek kiderítéséül megcsókolot. Istenem életem legeslegjobb csókja volt tele gyengédséggel, és érzelemmel, nem csak szexuális vágy vezérelte és ez valami csodás volt, viszont muszály ezt elfelejtenem mert a barátomat nem csalhatom meg, ha pedig szakítok vele anyám lesz teljesen ideges és azt mondta hogy az én helyembe is szégyellni fogja magát! Mit kéne tennem? ( a családom vallásos de én próbálok ebből kitörni) 17L

2020. febr. 9. 20:10
 1/6 B25 ***** válasza:
89%

Természetesen nem élheted le az életed egy olyan emberrel akit még csak nem is te választottál. Akár vallásosak a szüleid, akár nem, el kell fogadniuk hogy te nem akarsz ezzel az emberrel együtt lenni. A 21.században élünk, a nőknek már joga van azzal együtt lenni akit szeret. Minnél hamarabb kitörsz ebből a kapcsolatból és a családi kényszerből annál hamarabb találhatod meg a boldogságot és az önmagadhoz vezető utat. Le kell ülni és normálisan elmondani mi van, előbb utóbb el kell fogadniuk.

Sok sikert hozzá! Kitartás! Én nagyon drukkolok

20L

2020. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak. Szerintem szakítanod kéne. Oké,hogy vallásosak (én is az vagyok),de azért na...

Szerintem nagyon nem jó egy ilyen szeretetmentes kapcsolatban (nekem így jött le) élni.

2020. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak ezt el KELL fogadnia.
2020. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mit mondjak a legjobb barátomnak? Csak annyit tud hogy egy éve egy rossz kapcsolatban vagyok és hogy nem szeretem a barátom. Mindent mondjak el neki?
2020. febr. 9. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
1. A szüleid a szememben képmutatóak , gázak, és nem törődöm stílusúak. Szakíts szépen a sráccal mert nem szereted és valószínű ő is csak kihasznál ha csak szexkapcsolatról van szó... A legjobb barátoddal meg lesz ami lesz, reméljük összejön. Ha a szüleid ennyire nem foglalkoznak veled akkor a helyedben KICSIT SEM sajnálnám azt hogy nekik lesz kellemetlen hogy szakítottál az illetővel.
2020. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös a vonzalom te és a legjobb barátod részéről, akkor nem hiszem, hogy el kellene felejtened. Szakíts a mostani barátoddal, és adj esélyt a másik fiúnak. Hosszútávon úgy sem fog működni ez a kapcsolat, ha nem érzel iránta semmit. Akkor meg miért szalaszd azt a srácot, akivel a kölcsönös a szimpátia?

A szüleidet egyáltalán nem értem. Szerintem nincs nagyon beleszólások abba, hogy te kivel jársz. Jó nyilván van véleményük, de attól el kellene fgoadniuk a döntésed, elvégre ez a te életed.

2020. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!