Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik de nem tudom hogy én tetszek e neki.

Na most például ha kiakar venni valamit a táskájából és ott van nála a kabátja akkor mindig kéri hogy fogjam meg.

A mindig az szószerint mindig.

Nem tudom hogy most ilyenkor örüljek hogy nekem adja a cuccait vagy legyek kissé ingerült hogy nem tudja rendesen kivenni a cuccait.

Ti hogy vélekedtek erről?



2020. febr. 27. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondold át még egyszer...

Azért, mert neked adja a cuccát semmit sem jelent.

Ez nem valami lírai mű, hogy segítesz neki mindig amikor megkér, mert titokban szeret.

2020. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

egyet értek az előttem szólóval, ez semmit nem jelent.

ennél konkrétabb jelek kellenek, hogy lehessen a témával mit kezdeni.

2020. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lol

Ez ismét egy olyan kérdés amire kevés olyan választ lehet adni és nem sértem meg vele a kérdezőt

Szóval a válaszom

Ismét az hogy

Lol

2020. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem túlságosan elvakít a rózsaszín köd ahogy olvasom itt a dolgokat.

És utolsó.

Ezt a kérdést pont azért raktam ki hogy kifejtsd a véleményed szóval engem személyszerint nem bántanál meg addig amíg a véleményed segítő szándékkal írod le!

2020. febr. 27. 22:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, ha te vagy kéznél, akkor neked fogja odaadni, nem a tőle 500 méterre álló emberkének. Mondjuk fura, hogy nem írtad le, hogy milyen viszonyban vagytok alapból csak ennyit.
2020. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyors választ szerettem volna.

De ha kíváncsi vagy akkor jó kapcsolatunk van

Barátok vagyunk sőt osztálytársak.

2020. febr. 28. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!