Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek mit jelent? Most mit kéne csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom, akinek csodás énekhangja van. Nagyon szeretem őt és a hangját is. Volt egy koncent amin ő is fellépett ésmegkért hogy mindenképpen legyek ott. Az I don’t want to miss a thing című számot énekete. Nagyon szép volt, de volt két dolog ami nagyon aggasztott: 1, az hogy végig engem nézett, kb senki másra nem nézett 2, esküdni mernék hogy elsírta magát. Aztán a végé lejött a színpadról, odajött hozzám, azt mondta hogy ne mondjak semmi, nagyon erősen megölelt és utána zavartan elsietett. Nagyon szeretem de szerintem csak barátilag és ezt tudja is. De nagyon összezavart. Szerintetek ez mi volt? Mit csináljak? 17F

2020. febr. 28. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha összezavart, akkor már nem biztos, hogy csak barátilag.


Nem vagyok gondolatolvasó, de lehet, ő szerelmes, de érzi, hogy te nem. Vagy ő se tudja.

Lehet, kellene egy kis távolságtartás, ami alatt mindketten tisztázzátok sz érzelmeiteket.

2020. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!