Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megkerdeztem a pasimtol hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerdeztem a pasimtol hogy miert szeret. Es ezt mondta hogy nem tudja. Csak szeret Tudom hogy hulye kerdes de ez “jo valasz”? Tartanom kene attol hogy amugy nem is szeret igazan?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez nála mit jelent, de olyan, hogy 'nem tudom', nekem sosem jutott eszembe. 22f
2019. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De aggodnom kene? Marmint igy tok cukin mondta hogy “ csak szeretlek”

Es akkor igy tetszett

De igy visszagondolva fura volt a valasza

2019. aug. 10. 01:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod.
2019. aug. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem is tudod hogy mennyire orulok a valaszodnak!!!

Tenyleg tulgondolok mindent es ezzel tisztaban vagyok..

2019. aug. 10. 01:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, általában nem tudsz egy konkrét dolgot kiemelni, hogy mit szeretsz benne, így a „Nem tudom, csak szeretlek" az kb. egyenlő egy "Magadert szeretlek / Amilyen vagy, azért" válasszal, szóval igen, ez egy jó válasz.
2019. aug. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vree válasza:

Darvas Szilárdnak volt egy idevágó humoreszkje "Önzetlen szerelem" cimen xD

[link]


Ha valami konkrétumot mondott volna, akkor meg amiatt aggódnál. xD

2019. aug. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne izélj, ha azt mondja hogy mert szép vagy akkor meg már csak a külsőd miatt van veled együtt az lenne a kérdés xd
2019. aug. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És? Általában az ember nem tud konkrét dolgot mondani ilyenkor. A

Örülj,hogy szeret egyáltalán.

2019. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem egy film, hogy most kiemelje a legjobb tulajdonságaidat, aztán elmondja a rosszakat, hogy azokat is szereti, majd benyögje hogy “jobbá teszed az életem, miattad jobb ember vagyok” stb kliséket. Ez egy nagyon jó válasz. Önmagadért szeret téged.
2019. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a gyors es szamomra igen pozitiv valaszokat

Igenigen tudom hogy tulaggodooom de probalok ezen valtoztatni csak hat neha nem igazan megy🤷🏻‍♀️

De rajta vagyok becsszo

2019. aug. 10. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!