Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye szerintetek is eszméletle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye szerintetek is eszméletlen nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú barátom akit 13 éve ismerek. Körül belül 3 éve többet érzek iránta mint barátság, tehát szépen lassan beleszerettem. Próbáltam ezt minden hogyan éreztetni vele, elmondani, leírni neki. 3 levelemet dobta ki. 2 versemet olvasta el és nevetett rajta. Meg akartam csókolni és betudta annak hogy biztos csak részeg vagyok mikor tudja hogy sosem iszom, vagy ha esetleg igen akkor is nagyon keveset. Próbáltam neki elmondani hogy szeretem, erre mondta hogy persze ő is, erre mondtam hogy de nem úgy, beléd szerettem, erre ő: persze, én meg megnyertem a lottót! Kb mászfél éve feladtam, csak csendben szenvedek. Hallgatom a szerelmi bajait, meg nézem ahogy egy buliban három lánnyal smárol. De tagnap mesélte hogy egy csaj hogy behisztizett neki hogy menni érzéketlen és hogy nincs érzelmi inteligenciája. Erre ő monta hogy de hülye a csaj meg nincs igaza. Majd nálam elborult valami és elkezdtem mondani hogy nem tudom feltűnt-e de hogy 3 éve miatta szemvedek, hogy olyan hülye hogy nem tudja felfogni a másik érzéseit. És hogy de igaza van a lánynak és tényleg nincs érzelmi inteligenciája. Hogy mennyit és mivel prórábálkoztam, és ő hogyan vette mind ezt semmibe. A végén már majdnem zokogtam. Elképesztően megbántam, és nagyon hülye voltam. Most mit csináljak? Hogy hozzam ezt helyre? 16L

2020. febr. 28. 20:38
 1/8 BigUncleZ ***** válasza:
73%
Szerintem jól csináltad.Hozza helyre ő.
2020. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Egyet értek az első hozzászólóval. Jól tetted, ha nem bírja felfogni amit mondtál neki, akkor egy tuskó. Megérdemelte, hadd gondolkodjon egy kicsit.
2020. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Teljesen korrekt voltal, ne te érezd magad rosszul az ő faszsaga miatt. 16F
2020. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem szúrtam el semmit?
2020. febr. 28. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, maximum egy tahótól szabadultál meg, vagy indítottál el valamit hogy változtasson, vagy legalább gondoskodjon is.
2020. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érhető a kiakadásod. Nem egyszer, nem kétszer érzékeltetted vele, vagy éppen mondtad el neki, hogyan érzel iránta, de ő nem vett komolyan téged, pedig szerintem igenis érthetően közölted, mutattad felé. Ezekután valóban nem sok érzelmi inteligenciája van az biztos.
2020. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető a kifakadásod igazad van nem te csináltál hülyeséget gondolkodjon el ö.
2020. febr. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem akart tőled semmit, esélytelen volt akár egy gyors szex is vele, nem hogy párkapcsolat. Ezt az eleve nulla esélyedet ez az incidens nem csökkentette.
2020. febr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!