Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon mit akar? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mit akar? Nagyon nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy srác akit hamarosan 17 éve ismerek. Egy bölcsibe, oviba és általánosba jártunk. Mindig ő volt kisebb koromban A FIÚ az életemben és mikor 9.be mentem nagyon hiányozni kezdett hogy nem látom minden nap, de hétvégente találkoztunk. Rájöttem hogy beleszerettem, de ő elég jatározottan a tudtomra adta hogy ő nem, mindig volt barátnője akikkel tényleg össze illett de akkor is fájt. Én is próbáltam túllépni 2 kapcsolatom is volt, de mindig őt kerestem a srácokban, az anya jegyet a szeme alatt, az aránytalanul nagy kezét, a nevetését, egyszóval mindent. Mind két kapcsolatom ezért ment tönkre, mert a srácok rájöttek hogy nem ők kellenek nekem. Tegnap este náluk voltam (a régóta ismert fiúnál) megünnepeltük hagy lettetük a nyelvvizsgát és hasonlókat. Csak ketten voltunk és ittunk egy keveset majd leültünk és néztük ami a tévében van, nyilván romantikus film volt (mi más?) elszomorodtam és rádőltem majd ő elkezdte simogatni a,hátam és kérdezte hogy mi a baj. És akkor elsírtam magam és minimum fél óráig dőlt belőlem a szó minden gondommal bajommal. Majd arcon puszilt azt mondta majd megbeszéljük de most mennem kell (nekem). Mennyire vagyok gáz? Most mit akarhat?

Hamarosan 18/L



2020. jan. 16. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő semmit. Te akarsz tőle valamit.
2020. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért csinálta ezt?
2020. jan. 16. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart megbántani, ennyire egyszerű. Jajj, nem hiszed el de ennel sokkal nehezebb problémáid lesznek még. Ne legyel ilyen gyenge es szánalmas csaj, lépj rajta túl végre. Ha kell ne találkozz vele többet.
2020. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus értelemben semmit nem akar tőled, de fontos vagy neki mint barát. Próbált megvigasztalni téged, ezért viselkedett úgy ahogy. A hátsimogatás és a puszi egy teljesen baráti gesztus volt részéről. Nem szeretné ha tönkremenne a barátság és téged sem akar megbántani, ezért mondta, hogy majd megbeszélitek. Valószínűleg nem érezte alkalmasnak pillanatot, emiatt mondta, hogy máskor.
2020. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit? Nem csinált semmit a leírás alapján.

Megvigasztalt, ahogy minden normális ember tette volna.

2020. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De, pl még sosem puszilt meg.
2020. jan. 16. 17:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el. Mit nem lehet azon megérteni, hogy a puszi egy BARÁTI gesztus!!!!
2020. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem érez irántad fogd fel, vagy ezzel akarod magadhoz láncolni hogy bömbölsz és sajnálatot keltesz benne? Gratulálok.
2020. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!