Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tetszek egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek egy lánynak sem? Miért vagyok ronda? Ezért megéri megölni magam?

Figyelt kérdés
Egy lánynak sem tetszek, pedig mindenkivel kedves vagyok. Mindig egyedül vagyok.

2020. febr. 28. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Még itt vagy!
2020. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Most mit vársz de komolyan? Ülsz a gép előtt, merezsted a seggd és várod h egy lány a frkadra repüljün? :D Van fb-d? Van instad? Tuti van! Nyugi nme nekem kell...vannak nő nemű ismeroseid? Danikám kezedbe vezsed a telefonod vagy bekapscolod a gépet és rájuk írsz... ennyi nem írt vissza, elutasit? Van ilyen..nagy csajozós gyerek vagyok de engem is van, hogy elutasítanak és tudod mit csinálok Danikám? Na mit? Fogom ájfonomat danikám és rairok masik csajra és igy tovább Danikam... Előbb utobb összejön...nem ismerlek, ezert nem itelkezem, de életem soran nagyon osk emberrel találjkoztam mar (munkámból adódoan) és ki merem jelenteni, hogy láttam már nálad sokkal sokkal csúnyább embert is, gyöynörű csaja vol,de eskü bombázó :D Még nekem is tetszett, pedig ha valaki én aztán #swag#yolo meg minden vagyok.....és mi a titka asracnak? Talán annyi, hogy van töke... ha köver vagy go eddzőterem ha van pattanasod vegyél alapozot, go kozmetikus...ha meg egyszeruen ninsc tököd akko legyen... a scajok nem fognaka farkadra repülni na megsajanlni meg aztan plane nem miélyen férfi vagy te ha ennyit sem mersz? Let's Go Danikám!
2020. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy most úgy érzed, nem tetszel senkinek, de nem biztos, hogy tényleg így van. A külső sem minden, nem azt mondom, hogy nem számít, mert az hazugság lenne, de hosszútávon a belső sokkal fontosabb. Különben sem tudhatod, hogy másnak mi jön be, mindenkinek más az ízlése. :)

Az jó, hogy kedves vagy, de vannak még fontos belső tulajdonságok. Pl az nagyon vonzó tud lenni, ha pozitívan állsz hozzá a dolgokhoz és igyekszel kinél többet mosolyogni. :)

2020. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindennap kimozdulok órákra
2020. febr. 28. 22:37
 5/10 Flagstaff ***** válasza:
46%
Ne legyél kedves, legyél inkább zárkózott. Az sokkal szexibb. Alakíts ki egy stílust, mert ha csak szimplán kedves vagy, az marha kevés egy lánynak. (Szükséges, de nem elégséges feltétel.) Legyél érdekes inkább, legyen benned kihívás, keltsd fel a figyelmet! Nyugi, egy fiú nem lehet olyan ronda, hogy ne kelljen valakinek!
2020. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dnyiel! A szerelem elobb utobb mindenkire rátalál, és ha még nem tapasztaltad es (szerinted) nem is jossz be senkinek akkor ne bánkódj, elotted az élet.

A kedvesség sajna tényleg nem elég (meg szerintem ez alap) szoval ennél azert tobb kell.

De nah, a lényeg hogy probalkozz a lanyoknal es add önmagad kicsit talan extrább formában:)

Hajra tigris!

2020. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Csak az a baj ezekkel a stílus kialakításokkal, hogy nevetségessé válik, ha egy olyan ember próbálja eljátszani az ilyesmit, aki full más. Ezt meg levágják a csajok is. Inkább adja önmagát és lesz olyan, aki majd emiatt szereti, de megjátszani valamit, hogy legyen csaj hát...enyhén szólva nagyon gáz. Előbb-utóbb úgyis kipukkan a lufi, akkor meg a lány majd csak kamillázik, mint hal a szatyorban, hogy eddig ő kit szeretett. Nagyon nem éri meg ez a taktikázgatás.
2020. febr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Törpe segítségével segítségével 🤣🤣
2020. febr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Flagstaff ***** válasza:
#7 Természetesen nem úgy értettem, hogy játsszon meg egy stílust, hanem úgy, hogy LEGYEN egy stílusa. Keressen valamit, amit szeret, ami érdekli, amiben megtalálja magát, ki tudja fejezni az egyéniségét, stb.
2020. febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni, akkor befogsz jönni minden csajnak
2021. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!