Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam, aki már kb.4 éve bejön nekem, de áprilisban meg nyáron nagyon jó barátok lettünk. Hogyan mondjam el neki, hogy nekem ő bejön?

Figyelt kérdés
Őneki minden nap edzései vannak, így alig alig van szabadideje, de azért van az is. Amikor elmegy erre, akkor mindig ki szoktam kíséeni a buszmegállóba. Szerintetek, hogyan mondjam el neki, hogy nekem ő tetszik?

#hogy bejön nekem
2019. nov. 14. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Amikor beszêlgettek akkor mond el máshogy nem lehet
2019. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Figyelj! Egyszer elkezdesz vele beszélni akkor mond meg neki egyszerűen. NEM CIKI! Ha meg visszautasít akkor menj tovább. Sok sikert! Ne add fel!
2019. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem hívd el egyszer valahova!

Most nem éppen egy vacsorára gondoltam hanem valami italt meginni vagy ilyesmi. Bár ezt te is el tudod dönteni😅

Meg vigyél neki valami ajándékot pl egy szál virág vagy ilyesmi

Sok sikert kívánok!☺

2019. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

4 éve tetszik. Ez nagyon édes.


Egyszer csak hozd fel a témát és hívd el randizni.


Esteleg kezd el a megismerkedésetek történetével. 'Emlékszel, amikor ...'


Azután mondd el neki, hogy mikor tetszett meg neked. Mi tetszett meg benne. 'Bla bla bla..ekkor tetszettél meg nekem..'


Hívd el randizni. 'Szóval arra gondoltam, hogy eljönnél e velem valahova? Enni? Mint egy randi? Persze, ha csak nem vagy foglalt'


Adj neki időt a válaszra. Esteleg másnapra el tudja dönteni.


Sok sikert. :)

2019. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!