Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toriiii66 kérdése:

Mit csináljak hogy ne legyek szerethetetlen?

Figyelt kérdés
Szüleim is azt mondták hogy engem senki sem fog tudni szeretni. 17 éves vagyok. 1 éve depressziós vagyok,szétvagdostam a kezem még régebben aminek még mindig megvan a nyoma... Utálom ahogy kinézek. 160 cm vagyok és 53 kg voltam 1 éve mikor mérés volt iskolába. Szinte semmit sem eszek így lefogytam és előjöttek a combom belsején a striák, ezzel együtt megjobban megutáltam magam. A fiúk rám sem néznek. Úgy érzem rajtam a smink sem segít. A hajam is undorító, barna göndör. Ahhoz nincs erőm hogy kivasaljam mert gyűlölök a tükörbe nézni. Folyamatosan rámjönnek a sírhatnékok hogy mennyire elrontott vagyok egy társadalmi szenny. Az egyetlen ami megnyugtat az a tanulás/olvasás. Egyetlen fiú volt aki érdeklődött irántam, de elköltöztek innen. A régi legjobb barátnőm megunt és mással van. Nincs erőm a mosolygáshoz. Azzal is ronda vagyok, mindenhogy. Üresnek érzem magam. Mindenki stréberez engem amint belépek az iskolába és úgy érzem ez soha nem lesz jobb. Öt éves gimnáziumba járok még két év van hátra... Sosem leszek jobb?
2020. márc. 3. 18:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim pedig annyival jobbak. Szépek, műkörmük van, tudnak sminkelni,van szerelmük. Tökéletes az életük
2020. márc. 3. 18:20
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

A műköröm undi...

Ha ez nem kamu, akkor pszichológus! Ilyen fokú önértékelési zavarral ő tud kezdeni valamit.

2020. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Miért mindig a pszichológust ajánlják az emberek? Akihez ingyen mész, az valószínűleg semmiben nem tud majd segíteni, csak meghallgatja a problémáidat, aki meg pénzt kér érte, az általában rohadt sokba kerül. De persze hogyha nektek erre futja, akkor nem szóltam, csak véleményem szerint egy sima pszichológus még nem oldja meg a problémáidat, maximum enyhít rajta. Neked sokkal inkább egy pszichiáter kéne, csak hát ugye az sem olcsó mulatság.
2020. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért is kéne neki pszichiáter?



Járj el szakkörökbe, sportolni, bulizni, szerezz barátokat! (Azzal viszont egyetértek, hogy egy pszichológust fel kell keresned.)

2020. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá Nick Vujicic a youtubon. Aztan talan feldogod hogy milyen iszonyatosan szerencses is vagy valojaban.
2020. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:
62%

3.: baromságokat beszélsz. A pszichiáter orvos, következésképpen mentális betegségekkel foglalkozik, egy mezei fiatalkori emocionális zavar az qrvára a pszichológusokhoz tartozik.


Kérdező: Ment egy pü, leginkább a szülő/barátnő/vágás vonal miatt úgy voltam vele hogy inkább ott, már ha neked rendben van.

2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Te aztán jó korán kezdted! 17 évesen 13 éves lányod van?

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..

2020. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Te most komolyan elhiszed amit írsz de nyugodj bele, a földön olyan sokan vagyunk s oly változatosak, hogy ha 3 lábad lenne se lennél társadalmi szenny. Ezt a kifejezést tarsd meg a gyilkosokra,szadistákra.

Mit számít.hogy nézel ki? Neked ezek hatalmas hibák de ha mással kezdesz foglalkozni , kifelé néznél többet s öszpontositanál más dolgokra pl sport, önkéntes munka, zene, barátok, család stb jobban éreznéd magad.

2021. ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!