Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt volt egy nagyon boldog pár hónapom, egy út miatt nem jöttünk össze, sokat veszekedtünk, nem értettük meg a végére egymást-tönkrement az amit felépítettünk

Ő talált mást ahova elutazott, lecserélt

8 hónap elteltével éreztem hogy továbbléptem, egy bulis nyár után, ami után jött a borongós ősz, és előtörtek a régi érzések. Sokszor próbáltam továbblépni, másban kerestem, miután ezen felülkerekedtem, az a másik srác kihasznált, lelépett, ezzel elvéve a maradék reményem is egy új dolog felé

Senkivel sem volt még olyan jó mint vele volt...nagyon sok esélyt és találkozót adtam másoknak de nem mozgattak meg...

Októberben felkeresett a fiú, de természetesen elküldtem,sok volt a sérelem

Rendszeresen szerepel az álmaimban, és az új lány arca is

Leírhatatlan érzés mikor lecserélnek,és találnak “jobbat”

Sokszor nézem a sztorijait,napi szinten gondolok rá...egy év telt el

Hogyan lépjek túl? Próbáltam tudatosan, de nem megy

Pedig akarok,de nincs olyan aki “segítene”

Természetesen rengeteg barátom van, de ők màr nem tudnak produktívabbat mondani



2019. nov. 29. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Tudom hogy ez most nem segít mert nekem sem segített, de az idő fog csak segíteni.

16 éves voltam mikor szerelmes lettem, végül csúnyán vége lett. Utána engem is felkeresett akkor majdnem mar 18 voltam, elkuldtem. Ő egy szemétláda volt. Azt hittem sosem fogok tul lepni rajta, azt hittem sosem fog mas fiu kelleni, belehaltam. Most itt vagyok majdnem 20 évesen, azóta sem volt senkim, de mar tul leptem rajta, elfogadtam hogy vége SŐT nem is kellene már nekem soha! Majdnem 4 évbe telt, orokke fajni fog, sosem fog elmúlni az az érzés, és ha újra látnám minden elorol kezdodne de nem lattam majdnem 3 éve.

Én már elfogadtam hogy vége, tetszik mar mas fiu igaz ritka de legalabb tetszik valaki.

Az idő fog neked is segíteni!

2019. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy, csak szenvedni tudsz
2019. nov. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem cserélt le, csak nem dramatizálta annyira túl, mint te csinálod. Felépítettél egy mércét, mert vele annyira jó volt, most meg azért szenvedsz, mert senki nem ér fel hozzá. Jó volt, de véget ért, okkal! Nem működött, felesleges ennyire túltolni. Nem rá vágysz, hanem a boldog érzésre, amit vele éltél át. Ő volt az életedben az első nagyobb érzelem, vagy az első olyan személy, aki jobban foglalkozott veled. Amíg nem engeded el, nem lépsz tovább, addig a helyzet nem fog változni. Meg kell tanulnod újra bizalmad szavazni az embereknek.
2019. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú nagyon igazad van utolsó...
2019. dec. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!