Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Elejében még csak barátok voltunk majd a késsőbbiekben össze is jöttünk. Szakítottunk és így pár hónap után ujra "haverok" lettünk most és hát.. Neki közben lett egy barátnője (akit mellesleg ugyanúgy hívnak mint engem) és olykor olykor előtörnek a féltélenységi rohamaim ha a barátnőjéről beszél.. Azt mondja fontos vagyok neki... Teljessen össze vagyok zavarodva. Nem szeretnék ő és a barátnője közé állni. Mi lenne a megoldás?

2020. márc. 6. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszokod vagy megszakitod vele a kapcsolatot.
2020. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadnod, hogy csak barátok vagytok. Ha viszont nem tudod ezt elfogadni, akkor szakítsatok meg a kapcsolatot, mert te ebbe tönkre is mehetsz, mert folyton az ő boldogságát fogod látni, és ez rosszul fog esni.
2020. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van... De egyszerűen nem tudom őt elengedni...
2020. márc. 7. 09:27
 4/6 anonim válasza:
77%
Szia! Szerintem kezdj el óvatosan közeledni -de tényleg óvatosan!- majd ha tényleg nem közeled feléd akkor hagyd. De ha látsz benne reményt hogy összejöhettek akkor hajrá!😁😉
2020. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
azért a baráti szex se utolsó dolog ám ... szal attól függ, mit szeretnél tőle
2020. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
A szerelem az jó dolog, ne rontsd el ilyen agyalással.
2020. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!