Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyanba szerettem bele akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanba szerettem bele akibe nagyon nem kellett volna! Mit a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval amióta az eszemet tudom nem ismerem a biológiai apukámat. De anyának már hamarosan 10 éve van párja aki velünk él és pontosan olyan apa-lánya kapcsolatunk van és apunak is szólítom. Nos neki van egy nálam egy évvel idősebb (vagyis 17 éves) keresztfia aki sokat van nálunk mert mind két szülője külföldön dolgozik. Eddig úgy gondoltam hogy szerelem van mind a 2 oldalról, de hétvége óta TUDOM. Hétvégén összeházasodtak a szüleim, vagyis ugye anyu meg a “mostoha apukám”, az esküvőn táncoltunk a sráccal és ott az egész násznép előtt ( nyilván azért nem mindenki minket nézett) megcsókolt táncolás közben. Majd kimentünk a mi apartmanrészünkhöz, és mivel ittunk is eleget, majdnem lefeküdtünk, de nem hagytam neki. Gyorsan átvettük az éjfél utáni ruhánkat és ez volt a kifogás. Aztán még táncoltunk meg csókolóztunk is és úgy elvoltunk. Tegnap este átjött és most vasárnapig itt lesz. Tegnap a szobámban filmeztünk és véletlenül elaludtam. Logikus lett volna hogy kikapcsolja a filmet és visszamegy a szobájába, de ma reggel ő is ott aludt az én ágyamban, és reggel még össze is bújtunk ami jó volt de elképesztő mennyiségű kérdés kavarog a fejembe. Miért csinálja? Most mit tegyek? Mégis csak “rokon”,vagy nem? Teljesen kétségbe vagyok esve, bele se kellett volna szeretnem....

Előre is köszi! 16L



2020. márc. 13. 07:55
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
50%
Nyugi nem rokonod a srác mivel mostoha apád van nyugodtan járhattok
2020. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem a rokonságról van szó, mert elvileg járhattok. A gond inkább az, hogy mi lesz a későbbiekben? Ha szakítotok, ez megmérgezheti a mostohád és keresztfia kapcsolatát, kínos dolgokat eredményezhet, vagy teljes eltávolodást keresztapa és fiú között.

Lehet, hogy TUDOD, hogy szerelmes vagy, de a fiú érzéseivel nem vagy tisztában. Egy esküvőn, ahol ittatok is, sok minden megtörténhet, lehet, hogy tetszel is neki, de félek, hogy csak a gyors, megkapható prédát látja benned.

Nagy igazság: házinyúlra nem lövünk!

Gondolkozz el egy kicsit...

2020. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De hogy érted hogy kellemetlenségeket okozhat?
2020. márc. 13. 09:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Leírta a válaszoló!


Talán képes vagy hosszabb távra is előre gondolkodni...

Honnan tudod, hogy egy ilyen kapcsolat meddig fog tartani...? És ha szakítotok, ugyanúgy egymás közelében maradtok, hiszen a "rokonság"..... El tudod képzelni, hogyan fogod azt megélni, ha mondjuk ő szakít veled, de naponta látod, azt is, hogy esetleg új párja van, stb. stb....???

2020. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Linny22 válasza:
Tetszel neki de még nem töltött veled annyi időt, hogy tudná mit akar. Ez szerintem azon is múlik számára hogy te mit akarsz, mit érzel. Mivel van ez a rokons@g dolog, ami nem v~rrokons@g, ő is akkor menne bele komoly a ha biztos lenne benne, bennetek. De ha csak egy vidám laza flört, egy laza szex abba is benne lenne, ha te mondjuk ezt akarn@d, de te mivel érzel iránta, ennél gondolom többet szeretnél. Kicsit bátorítsd ha tetszik aztán majd alakul.
2020. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Linny22 válasza:
Ja bocs a helyesírási hibákért, tudok helyesen írni csak nem figyeltem.
2020. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De azt mondta ő is szeret, az esküvőn!!!
2020. márc. 13. 12:08
 8/13 October15 ***** válasza:

Hát gondolom a kresztfia nem azért járkál át hozzátok mert annyira rá van kattanva a keresztapjára 17 évesen. :P


Nem vagytok legit rokonok. Emiatt nem kell aggódnod. Ami meg a mi lesz ha szakítotok részt illeti: Ilyen alapon senkivel sem szabad járni kb. :D Nem járhatnál olyannal akivel 1 suliba jársz, egy helyen dolgozol, közel laktok egymáshoz, túlságosan sok hasonló hobbit űztök azonos helyen stb stb stb. A keresztapjához fűződő viszonyát meg mégis hogy befolyásolná a veled való esetleges szakítás?


Ha effektíve lekapott [többször is] az esküvőn akkor arról szüleid meg kb az egész rokonság nyilván tud és láthatóan senkit nem zavart, akkor téged se zavarjon. Ha biztos vagy benne hogy szerelemről van szó mind 2 oldalon és nem csak fizikai vonzalomról akkor hajrá. [Mondjuk ha csak fizikai vonzalomról van szó az se baj feltéve ha ezzel mindenki tisztában van és elfogadja.]

2020. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném a szüzességemet egy szex kapcsolatban odaadni, bár nagyon szeretem és bízom benne, de akkor is!
2020. márc. 13. 12:30
 10/13 Linny22 válasza:
Ja most látom, milyen fiatal vagy. Hát, a mai világban ez érték, ha így gondolkodsz. Szerintem akkor győzi le 2 ember az aggodalmakat, a félelmeket, ha szeretik egymást. Akkor meg türelmes lesz veled a fiú, ami a szüzességed/szexet illeti. Nekem pl. 16 évesen, intim, szeretgetős, szerelmes kapcsolatom volt, 1 év után jutottunk kb el a szüzességem elvesztéséig és még sok évig megmaradt a kapcsolatunk.Több pozitív hatása is lett ennek az életemben. Egyébként én már 39 vagyok de ma is rengeteget tudok agyalni és egy csomó kérdés jár az agyamban ha bejön egy pasi.
2020. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!