Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Koronavírus, menjek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koronavírus, menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Az helyzet hogy közel 1 hónapja nem találkoztunk a párommal.


És most szeretnénk találkozni, viszont busszal kellene mennem.


Szerintetek nyugodtan lehet vagy maradjak itthon?



2020. márc. 18. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Nos, azt hiszem, kicsit hiányosak az ismereteid: ha megfertőződtél, akkor a vírust akkor is terjeszted, ha Nálad még nem mutatkoznak tünetek vagy lehet, hogy nem is lesznek.


Lehet, hogy már fertőzött vagy - hiszen magad írod, hogy sok ember között mozogsz - és te egy enyhe lefolyású betegségen esel át, de elviszed a vírust a barátodhoz - ha elmész és esetleg az anyukáját vagy a nagymamáját megfertőzöd úgy, hogy Ő nem éli túl.

Vagy nemrég meghalt egy 21 éves srác - nem Magyarországon - mert elkapta a koronavírust és bent a kórházban derült ki, hogy egyébként leukémiás is (aminek bizonyos típusaival hosszú évekig lehet élni), de nem tudtak róla. Szóval nem csak a barátodat sodrod veszélybe, hanem a szüleit, rokonait is. NE MENJ!!

2020. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

"közbe meg a sok vénasszony és idős ember a boltokat, tereket járják...."


És tudod, hogy miért? Mert nagyon sok az egyedülálló, akinek NINCS, aki bevásároljon - gyereke máshol él, esetleg külföldön, stb. nyugdíjból meg nem futja házhoszállításra - meg valamelyik nap néztem, 8-10 nap múlva tudnak csak szállítani.

2020. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Dolgozni kell, járni, oké.


A barátodhoz nem muszáj. Ne menj, mert iszonyatos nagy felelőtlenség!

2020. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha kocsival jarnal más lenne de így azt mondom h ne menj a baratodhoz! Agyhalott vagy...
2020. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 October15 ***** válasza:
0%

Napi szinten kontaktusba lépsz ~50 emberrel + az odavezető úton még x személlyel. Emellett már kb teljesen érdektelen, hogy felszállsz-e arra a szerencsétlen buszra + 2 alkalommal.


Amúgy megnyugtatlak van itt a GYK-n olyan 5-10 ember akiknek nincs jobb dolguk mint a coro na na na na na vírusról sírni, anarchiát, az emberiség kipusztulását, olajlobbit stb hallucinálni. :D


Engem az érdekelne, hogy akik telesírják az egész GYK-t azok mégis mi a fszomat csinálnak egész nap? :D Nekem dékáni szünet + előre hozott tavaszi szünetem van és nincs munkám egyetem mellett úgyhogy túlságosan is rá érek, de emberkék akik leírják hogy ne menj ki az utcára majd leírja, hogy ő dolgozik de autóval egyből haza stb... és ezt leírja reggel 11-kor pl az mégis mi a fasz? :D Milyen munkahely az ahol lazán lehet gyakorin pánikolni meló helyett?

2020. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Úgy nézem, ez a kérdés megint egy troll kérdés, ami csak azért született, hogy MINDENKIT le lehessen húzni - függetlenül attól, ki mit válaszolt.


Már megint unatkoznak az iskolások :-(

2020. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#stayathome
2020. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj mert mindenütt azt mondják, hogy ne menjünk sehova se (pl média, járványügy, politikusok) mert meg szeretnék állítani a vírus gyors terjedését.
2020. márc. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!