Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak vele vagy szakítsak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Én és a barátom 5 hónapig voltunk együtt,minden jó volt,szeretett,bízott bennem és én is ő benne de tényleg jó volt minden aztán szakított velem(az a szakítás nem volt valami megszokott,a születésnapomkor bevallotta hogy egy buliba részegen smárolt egy lánnyal a múlt este...:( hát akkor az kurv* jól esett)

Ennyit arról...De! 3 hónap szünet után újra vissza jött hozzám,azzal az indokkal hogy mennyire szeret meg hogy nem tud elfelejteni.

(...vagyis tisztázzuk a dolgokat a barátom az exe miatt szakított velem ő vele smárolt.)

Na szóval vissza könyörögte magát hozzám és én adtam neki még egy esélyt gondolva hogy nem még beszél az exével a történtek után és hogy jobb lesz minden,de még rosszabb lett...

Régebben sokat voltunk együtt de most aligha,inkább az exével iszogt meg a haverjaival.Mindig mondta hogy mennyire szeret meg minden,de mostanába nem,sőt nem is keres :(

Megpróbáltam már mindent de semmi,beszéltem is vele de csak azt válaszolja mindig hogy mennyire szeret meg hogy megváltozott...nem tudom hogy mit csináljak,szeretem őt de ez nem kölcsönös...:( kérlek segítsetek :(

(17 L vagyok/17 F)



2016. dec. 26. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd lapátra. Adtál neki egy második esélyt, amit szintén elbaltáz.

Igérgetni és mondani mindent lehet, ő szórakozik te meg szenvedsz .. ennek nincs értelme, mert ez így már nem is kapcsolat.

2016. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állj lábra, és hajítsd ki.Nem viselkedhet így veled. A szeretet nem csak egy szó,hanem tettek is. Minden jogod megvan h kidobd. Csak szenvedsz vele. Ez már nem kapcsolat. Rá kell jönni,és meghozni a jó döntést.
2016. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam egy éve. Rettentő nehéz volt, de sok dolgot tanultam belőle. Legfőképp azt, hogy aki egyszer ilyet tesz, az megteszi újra. A másik dolog pedig az, amit már írtak előttem. A szeretet nem szavakat, hanem tetteket jelent. Nem könnyű kilépni egy ilyen kapcsolatból, sőt...nagyon is nehéz, mert te szereted. De gondolj bele, megéri egy ilyen emberre pazarolni a szereteted és az idődet? Add meg a lehetőséget magadnak arra, hogy jöjjön egy olyan fiú, akinek te kellesz, nem csal meg és amikor azt mondja, hogy szeret, azt úgy is gondolja!És ne feledd: egyedül lenni is jobb, mint egy olyan kapcsolatban, amiben nem érzed jól magad! Sok erőt neked és kívánom, hogy hozz jó döntést! :)
2016. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egyértelmű. Hagyd menni.

Nem kellesz neki, csak kihasznál. Sajnálom, de te ne sajnáld egy percig sem. Lesz majd valaki aki megérdemel, hidd el. :)


19/L

2016. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem is szakíts vele, ha tovább húzod nehezebb lesz lezárni magadban. Minél előbb kidobod annál hamarabb begyógyul az űr.

Egyszer már vissza dumálta magát hozzád, elbaltázta a második esélyét is, szerintem ezek után nem érdemel meg egy harmadikat is, láthatóan nem változott, nem érdeklődik felőled. Szerintem ha együtt vagy valakivel akkor szinte egész nap kívánni akarod a társaságát, vele mész el inni, őt keresed meg minid szal érted

Dobjad :)

2016. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!